Witam.

Od niedawna Majstruje przy mojej Bmw i mam pare pytań


wiekszosc znalazlem juz ale niektorych rzeczy google nie chce ujawnic, mianowicie:



-Kupilem wyswietlacz Poliftowy,zmienilem okazalo sie ze jest od anglika (ok to moge przestawic w Ncs) ale jak wlaczam NAVI wyswietlacz zaczyna nie raz wariowac zaczynaja sie pokazywac funkcje navi w tle. blokuje sterowanie itd(na starym wyswietlczu dziala wszystko)
-druga sprawa co do wyswietlacza, w starym wyswietlaczu milem jezyk Niemiecki ( ze wzgledu ze samochod jezdzi po Niemczech nie przeszkadzalo mi to) lecz w nowym wyswietlaczu juz go brakuje.na internecie pisza wszystko (trzeba wszystko kodowac trwa to 12h itd.) zainteresowalo mnie ze trafilem na watek gdzie pisali ze mozna jezyk podmienic (za jeden z dostepnych)za ktorys ale nie ma instrukcji.


no i ostatnie pytanie. jak zmienic te FA, kupilem tez modul bluetooth, znalazlem na necie instrukcje i tam trzeba zmienic fa. posiada moze ktos instrukcje jak to zmienic. wiem ze w NCS jest mozliwosc wczytania bez fa (i jego dodania) ale to chyba nie bedzie na stale? czy jestem w bledzie?