Zamieszczone przez Dzuda No dokladnie tak. Od tamtej pory mija rok i to był jedeny "problem" jaki mialem w aucie. A ludzie narzekają że e65 jest awaryjne Zgadzam się ale to tylko przy zadbanym aucie. Zresztą sam wiesz ile kilometrów i oględzin zaliczyłeś jak szukałeś.
Zasady na forum