Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: NOKIA 8910i

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    75

    NOKIA 8910i

    Witam mam pytanie co myslicie o tym telNOKIA 8910i (kupilem 2 dni temu i jest ekstra pelen TYTAN) pozdrowionka
    7 kombi... MORDERCY PIEKNA...

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    75
    A tu link z cena obudowy a ja za caly aparat dalem 260zl
    7 kombi... MORDERCY PIEKNA...

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    skoro piszesz ze kupiles i jest ekstra to znaczy ze ci sie podoba nasza opinia nie jest niezbedna bo i tak go juz masz
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    75
    chodzi o to jak wy odbieracie ten model co o nim myslicie
    7 kombi... MORDERCY PIEKNA...

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    mialem ten aparat po raz pierwszy chyba 5 lat temu kiedy wersja 8910i kosztowala uzywana ok 1200 pln, sluzyl mi bardzo dobrze
    2 lata temu kupilem ponownie 8910i dosc mocno uzywany (po stracie aparatu musialem kupic cos tanio i na szybko) poza bateria nie bylo z nim zadnych problemow
    te telefony trzymaja jakosc "starej" Nokii, sa bardzo wytrzymale bo byly dobrze wykonane z naprawde mocnych materialow
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Miałem ten aparad dawno i był naprawde "niezniszczalny" niestety wyrobiła się prowadnica z prawej strony i już nie bardzo chciał ogarniać jak nowy .

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Specyficzny telefon :)

    Bardzo dawno temu kupiłem sobie 8850 i miałem ją przez kilka dobrych lat, kiedy to już rynek opanowały przeróżne kolorowe wyświetlacze i inne mp3. Potem dokupiłem 8910, z której również byłem zadowolony. Teraz korzystam z 8800 i przez kolejnych parę lat nie mam zamiaru zmieniac. Mało dzwonię, mało piszę, ale lubię metalowe telefony ;)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    jakis ceglasty http://www.allegro.pl/item608587454_...ny_okazja.html ja dawno temu mialem cos takiego (kazdy mial nokie z zielonym wyswietlaczem a ja mialem niebieski ) tylko ze srebrna obudowa nawet ostatnio szukalem takiego telefonu i nigdzie nie moge znalezc. teraz przezucilem sie na samsungi i jestem zadowolony obecnie mam takiego http://www.allegro.pl/item599515055_...ska_fv_22.html i jestem zadowolony. obecne nokie jakos mi nie podchodza
    P.P.K.K

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    ładny kawałek historii :) ja się nie wypowiem bo osobiście nie lubię marki dla mnie zawsze Nokia to był i będzie upośledzony telefon :P :) ja gustuje w SE a najnowsza moja zabawka to XPERIA :) to jest dopiero cudo techniki :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ładny kawałek historii :) ja się nie wypowiem bo osobiście nie lubię marki dla mnie zawsze Nokia to był i będzie upośledzony telefon :P :) ja gustuje w SE a najnowsza moja zabawka to XPERIA :) to jest dopiero cudo techniki :)
    telefon nie wyglada zle tylko ma wade PRODUCENTA SE. stare NOKIE byly nie do zajechania (troche telefonow przerobilem) dodatkowy plus wszystko pod reka przejzyste menu (najlepiej wspominam nokie 3310 to byl pancerny telefon (zmienilem baterie i obudowe i do tej pory smiga u mnie w firmie ma 8 lat ) sony ericsona przerobilemn jednego i nigdy wiecej z ta marka nie chce miec stycznosci to samo mysle o motoroli mialem v i juz nie chce tego badziewia w jednym i drugim przypadku trzeba miec stalowe nerwy podczas pisania sms'a. ogolnie na chwile obecna jedyna sluszna marka telefonu jest SAMSUNG. konczac moja wypowiedz powiem tylko ze na niczym se tak nie trzci jak na telefonach bardzo szybko traca wartosc.
    P.P.K.K

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •