Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: zawieszenie w e38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    zawieszenie w e38

    Mam pytanie czy opłaca sie bawic w kupno używanych amortyzatorów na tył ( nivo + edc) , czy jednak lepiej niekombinowac i kupić nowe?

    Easy

  2. #2
    Wszystko zależy od zasobności portfela i ceny używek

    Nowe to nowe i masz gwarancję na część.

    Używane zawsze będzie używanym i co do pewności części to pozostają zapewnienia sprzedającego ze jest OK.
    Osobiście jestem za nówkami, ale zdaję sobie sprawę że akurat EDC+NIVO jest kosztowne i pewnie decydowałbym się na naprawę (tylko dlatego że dla mnie za dużo kosztują) ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Jak Sylwek pisze nowe to nowe .... Lecz jak masz sprawdzonego sprzedającego który kitu nie wcśnie to możesz brać ,ale sprawdzone ... :D

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    63
    Słyszałem że regenerują amorki z edc przód to może robią też i nivo z edc poczytaj ten wątek jest tam też link do firmy która się tym zajmuje może warto zadzwonić i zapytać

    http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtop...=98248&start=0

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ja słyszałem, że to się regeneruje i są w tym dobre firmy w PL ale jest ich mało bo wielu posiadaczy E38 opowiadało o podróżach po 200-300km do konkretnej firmy... Koszty niewspółmiernie niższe niż zakup nowych w salonie a efekt bardzo dobry. Jedna z wypowiedzi mi utknęła w głowie gdzie gość twierdził że amorki są lepiej wykalibrowane jak te co miał fabrycznie zanim się zużyły. Zapewne miał auto od nowości lub prawie nowości.
    Nic więcej nie dodam niech ktoś rzuci temat co robił takie coś
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    hmm

    wg serwisu krzyknęli mi za szt ok 4000pln ( nieźle) wiec chyba zdecyduje sie na regeneracje

    Easy

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    332
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    te ASO to naprawde pogieło... :(

  8. #8
    7ka
    Gość
    cena kosmiczna :o

    a nie mozesz wstawic normalnych?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    hmmm

    nie wiem..nie myslałem nad tym..ale skoro mam tam jakies systemy to niech ce bedą..fajnie tak mieć:)))

    A tak na serio..chce by była w oryginale....wiec zdecydowałem sie na regeneracje , dzwoniłem do Barczewa i ustawiłem sie na regeneracje całego sytsemu poziomowania i edc, napisze wam co i jak

    Easy

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    30

    Re: hmmm

    za kazdym razem jak cos naprawialem i chcialem zaoszczedzic to placilem 2 razy.(zeby byc oszczednym trzeba byc bogatym) dlatego teraz jak cos naprawiam w 7 to kupuje nowe i firmowe.pozdr.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •