Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 49

W±tek: Jak polepszyæ/zamaskowaæ tragiczn± robotê lakiernicz± ?

  1. #11
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar JustBringIt#
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Sk±d
    OP

    Post

    https://zapodaj.net/421f974a00332.jpg.html

    https://zapodaj.net/d984bef4b553e.jpg.html

    https://zapodaj.net/44667d8892613.jpg.html

    https://zapodaj.net/9903f29e513ef.jpg.html

    Po prosu skusi³ mnie silnik - oryginalne 2.8 w manualu, których jest ma³o... Poza tym tragedia - nie potrafiê siê odnale¼æ w takich malutkich autach :(

  2. #12
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Do³±czy³
    Jan 2011
    Posty
    2,643
    BMW
    e2431gt
    Sk±d
    in±d
    Blog
    14
    Przerób go na rat/rost style je¿eli razi Ciê jako¶æ wykonania malowania i masz z g³owy ;)
    2.8 w manualu w tym nadwoziu daje sporo zabawy z jazdy.
    O taki silnik w dobrym stanie w e36 coupe ciê¿ko w dzisiejszych czasach.

  3. #13
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar JustBringIt#
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Sk±d
    OP
    wiem - na 2 jeszcze miesza ko³ami na suchym asfalcie, po wrzuceniu "trójki" zaczyna odje¿d¿aæ :D Ostatnio tego do¶wiadczy³em niestety na moje "nieszczê¶cie" bo ma³o mi w dupê nie wjecha³ kurier :D

  4. #14
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar bombel89
    Do³±czy³
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Sk±d
    Bia³ystok
    Odbicia w lakierze brak. Generalnie, to jest to do wyprowadzenia. Mój lakiernik, który jest dobry, ostatnio zacz±³ w³a¶nie siary robiæ ¿e du¿a skóra. Ale to siê da³o wyprowadziæ. Papier ¶cierny, gruba pasta, potem wykañczaj±ce i jest ig³a.

  5. #15
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar JustBringIt#
    Do³±czy³
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Sk±d
    OP
    bombel89 >> mo¿esz rozwin±æ ? W sensie jaki papier, jaka pasta, itp :D z chêci± przeprowadzê taki zabieg xD

  6. #16
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2017
    Posty
    38
    BMW
    E38 735 m62 manual
    Sk±d
    WLKP
    Je¿eli baza nie jest zmieszana z klarem czytaj po³o¿one mokro na mokro i siê zwa¿y³o to est wtedy problem. Tutaj to nie wygl±da tragicznie i past± g3 na filcu lub papier 2500 i pasta bez wype³niaczy (tempo odpada) nawet na szmatce da rade. Z do¶wiadczenia nowy lakier nigdy nie jest jak lusterko a polerowanie tu¿ po lub po latach jest normalna praktyk± tak¿e powodzenia w polerce :)

  7. #17
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez Snorlax Zobacz posta
    Je¿eli baza nie jest zmieszana z klarem czytaj po³o¿one mokro na mokro i siê zwa¿y³o to est wtedy problem. Tutaj to nie wygl±da tragicznie i past± g3 na filcu lub papier 2500 i pasta bez wype³niaczy (tempo odpada) nawet na szmatce da rade. Z do¶wiadczenia nowy lakier nigdy nie jest jak lusterko a polerowanie tu¿ po lub po latach jest normalna praktyk± tak¿e powodzenia w polerce :)
    £o Matko. 30 lat w lakiernictwie siedzê i wiêkszej cha³tury i steku bzdur nie s³ysza³em. Jaka baza zmieszana z klarlackiem ? Jakie mokro na mokro bazy z klarem? Jaka pasta bez wype³niaczy i najlepsze : jaka polerka filcem ?
    Papierem 2500 to mo¿esz skorygowaæ nowy w miarê dobrze po³o¿ony lakier.
    Ch³opie jak nie masz pojêcia o tych sprawach to nie doradzaj innym.
    Aby podj±æ jakiekolwiek decyzje co do mo¿liwo¶ci obróbki tego lakieru trzeba go widzieæ a nie fantazjowaæ, dlatego siê nie odzywam a tu proszê ,takie porady .
    @JustBring podjed¼ do jakiego¶ lakiernika i on na¶wietli Ci sprawê co mo¿na z tym zrobiæ.

  8. #18
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar bombel89
    Do³±czy³
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Sk±d
    Bia³ystok
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    £o Matko. 30 lat w lakiernictwie siedzê i wiêkszej cha³tury i steku bzdur nie s³ysza³em. Jaka baza zmieszana z klarlackiem ? Jakie mokro na mokro bazy z klarem? Jaka pasta bez wype³niaczy i najlepsze : jaka polerka filcem ?
    Papierem 2500 to mo¿esz skorygowaæ nowy w miarê dobrze po³o¿ony lakier.
    Ch³opie jak nie masz pojêcia o tych sprawach to nie doradzaj innym.
    Aby podj±æ jakiekolwiek decyzje co do mo¿liwo¶ci obróbki tego lakieru trzeba go widzieæ a nie fantazjowaæ, dlatego siê nie odzywam a tu proszê ,takie porady .
    @JustBring podjed¼ do jakiego¶ lakiernika i on na¶wietli Ci sprawê co mo¿na z tym zrobiæ.
    Równie¿ to samo chcia³em napisaæ. Odno¶nie lakierowania siê nie znam, to pominê, ale na polerowaniu ju¿ tak i polerka filcem, to takich rys narobi ¿e hej. Mo¿e futro mia³ na my¶li? 2500 to siê nadaje, ale do usuniêcia rys, po papierze2000, który i tak ma³o zbierze. Polerowanie takiej skóry za¶ szmatk±, hahah, wiêkszej bzdury jeszcze nie s³ysza³em. Jak nie masz jak, to sobie szmatk± mo¿esz co najwy¿ej lusterko wypolerowaæ. Szmatka, to nie wiadomo jak ¶cierny materia³. Je¶li to mikrofibra, to narobi hologramów. To siê do tego nie nadaje, i tego siê zwyczajnie do tego nie u¿ywa. Pad tricolor, je¶li rêcznie. No ale do takiej skóry rêcznie, to mo¿e 1 element przez tydzieñ/miesiaæ wyci±gniesz...

  9. #19
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar Kecaj
    Do³±czy³
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Sk±d
    O¿arowice
    Mo¿esz powiedzieæ ile kosztowa³a Ciê ta E36? Sam chcia³bym wróciæ do coupe, ale w³a¶nie w mocniejszym motorze, a ceny takich opcji ostatnio, no có¿... Trochê odbiegaj± od rzeczywisto¶ci ;)

    Nikt nie bêdzie mi mówi³, jak mam ¿yæ, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podzia³ami je¶li chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  10. #20
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Ty poka¿ co dok³adnie tam jest zwalone, bo na tych fotach to ja tylko widzê, ¿e brak Ci listwy na drzwiach.
    Ogólnie matujesz papierem hmm no najbezpieczniej 2000 a¿ bêdziesz mial równiutk± g³adk± matow± powierzchniê i potem polerujesz polerka z past± ¶ciern± hmm np 3M z niebieskim korkiem a¿ do po³ysku.

Podobne w±tki

  1. Alternator umar³ ¶mierci± tragiczn±
    Przez SkeYT w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 13:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •