Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
Ło Matko. 30 lat w lakiernictwie siedzę i większej chałtury i steku bzdur nie słyszałem. Jaka baza zmieszana z klarlackiem ? Jakie mokro na mokro bazy z klarem? Jaka pasta bez wypełniaczy i najlepsze : jaka polerka filcem ?
Papierem 2500 to możesz skorygować nowy w miarę dobrze położony lakier.
Chłopie jak nie masz pojęcia o tych sprawach to nie doradzaj innym.
Aby podjąć jakiekolwiek decyzje co do możliwości obróbki tego lakieru trzeba go widzieć a nie fantazjować, dlatego się nie odzywam a tu proszę ,takie porady .
@JustBring podjedź do jakiegoś lakiernika i on naświetli Ci sprawę co można z tym zrobić.
Również to samo chciałem napisać. Odnośnie lakierowania się nie znam, to pominę, ale na polerowaniu już tak i polerka filcem, to takich rys narobi że hej. Może futro miał na myśli? 2500 to się nadaje, ale do usunięcia rys, po papierze2000, który i tak mało zbierze. Polerowanie takiej skóry zaś szmatką, hahah, większej bzdury jeszcze nie słyszałem. Jak nie masz jak, to sobie szmatką możesz co najwyżej lusterko wypolerować. Szmatka, to nie wiadomo jak ścierny materiał. Jeśli to mikrofibra, to narobi hologramów. To się do tego nie nadaje, i tego się zwyczajnie do tego nie używa. Pad tricolor, jeśli ręcznie. No ale do takiej skóry ręcznie, to może 1 element przez tydzień/miesiać wyciągniesz...