Strona 13 z 16 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 158

Wątek: Zdalne uruchomienie auta

  1. #121
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @Lukassolski ,jak leciałeś z tym kablem pod podsufitką i po słupkach wziąłeś pod uwagę kurtyny powietrzne ? :)

  2. #122
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK

    Post

    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    @Lukassolski ,jak leciałeś z tym kablem pod podsufitką i po słupkach wziąłeś pod uwagę kurtyny powietrzne ? :)
    Tam gdzie slupki zszedlem ta zamszowa uszczelka tak ze powinno byc ok. To rozwiazanie tymczasowe (pewnie juz tak zostanie) bo jest zimno i nie bardzo mi sie usmiecha rozbierac pol auta jak tylko sie ociepli mam zamiar ta kamere podpiac do gniazda obd to przy okazji kabel przeloze bo wyciagnac go to minuta roboty.

    Jak kupic z aso na litwie? Nigdy nic nie zamawialem.
    Ostatnio edytowane przez lukassolski ; 04-12-2017 o 21:39

  3. #123
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Zakupy jak w każdym innym sklepie internetowym tylko czekasz tydzień dłużej na zamówienie płacić mażesz też za pobraniem


    1 Miejsce
    w konkursie na auto zlotu - Ślesin 2014 w kategorii E38

    3 Miejsce
    w
    konkursie na najładniejsze auto X VIP-owskiego zlotu 2015

  4. #124
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Cytat Zamieszczone przez kruger32 Zobacz posta
    Zakupy jak w każdym innym sklepie internetowym tylko czekasz tydzień dłużej na zamówienie płacić mażesz też za pobraniem
    Ja zamawiałem do Niemiec z Litwy i przyszło w 5 dni, gdzie normalnie do 3 mam na miejscu. Trzeba tylko płacić PayPal, czy tym podobnym, żeby ryzyko obniżyć.

    Próbowałem kodować też LMA, się u mnie wyskakuje jakiś błąd. Dopisałem więc samo FA, się nie działa. Trzeba Chinach kabel. Sprawdziłem przy tym, czy jakieś inne ingerencje usuwają wpis. Okazuje się, że można robić w aucie co chcesz i funkcja jest tak długo aktywna, dopóki nie ruszysz autem. Jak tylko ruszysz, to koniec, odpalania nie ma.

    Muszę wyjaśnię sobie teraz wykodować z powrotem Webasto.

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  5. #125
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK
    Cytat Zamieszczone przez HTN Zobacz posta
    Ja zamawiałem do Niemiec z Litwy i przyszło w 5 dni, gdzie normalnie do 3 mam na miejscu. Trzeba tylko płacić PayPal, czy tym podobnym, żeby ryzyko obniżyć.

    Próbowałem kodować też LMA, się u mnie wyskakuje jakiś błąd. Dopisałem więc samo FA, się nie działa. Trzeba Chinach kabel. Sprawdziłem przy tym, czy jakieś inne ingerencje usuwają wpis. Okazuje się, że można robić w aucie co chcesz i funkcja jest tak długo aktywna, dopóki nie ruszysz autem. Jak tylko ruszysz, to koniec, odpalania nie ma.

    Muszę wyjaśnię sobie teraz wykodować z powrotem Webasto.

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
    Spróbuj przywrócić twoje oryginalne ustawienia które zapisałeś bez usuwania fa. Powinno przywrócić webasto a jak dołożysz kabel to tylko pustym Man przekodujesz 3 moduły i będzie śmigać.

    Wczoraj po nocce odpaliłem sobie zdalnie auto 6 min przed końcem zmiany na dworze było 5stponi a w aucie cieplutko bo chodziło webasto plus klima. Taka temperaturę to po około 20 min samego webasto miałem.

  6. #126
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    Czyli jest to bdb rozwiązanie, nie trzeba dokładać webasta tego aux.
    Mamy 2w1 grzanie i chłodzenie, lekko na bakier z prawem ale co tam.

  7. #127
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK

    Zdalne uruchomienie auta

    Cytat Zamieszczone przez LogiHuś Zobacz posta
    Czyli jest to bdb rozwiązanie, nie trzeba dokładać webasta tego aux.
    Mamy 2w1 grzanie i chłodzenie, lekko na bakier z prawem ale co tam.
    Rozwiazanie fajne jak auto stoi na prywatnej posesji albo prywatnym parkingu gdzie nikt życzliwy sie nie przyczepi. Fajnie mieć oba systemy dlatego szukam pilota ze śnieżna. Na szczęście ciagle mogę ustawić czasowe włączenie webasto w idrive. Ale jak ktoś nie ma webasto to dużo łatwiej i taniej bo koszt zerowy dołożyć ten jeden kabelek niż kilka gratów za 1000zl które nie wiadomo czy zadziałają do rozbudowy webasto.
    Ostatnio edytowane przez lukassolski ; 05-12-2017 o 18:38

  8. #128
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK

    Zdalne uruchomienie auta

    W przedliftiwych antenach jest taśma zamiast kabli znalazłem w starej wiązce od foteli 2 wtyczki numer 6954522-01

    I nie wiem jak sie sprawa ma z podpieciem sie do taśmy ale moim zdanie można by była wymienić ta taśmę na kabelki w sumie potrzebne sa tylko pierwsze 3 plus nasz numer 7. Co o tym myślicie?
    Jak będę w Polsce mogę podesłać komuś te wtyczki na test.

    Zrobiłem coś takiego troche długie kable ale w całości, bez cięcia. Powinno byc plug and play.
    Ostatnio edytowane przez lukassolski ; 05-12-2017 o 22:54

  9. #129
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    70
    BMW
    E65 745i
    Skąd
    Chrzanów
    O fajne rozwiazanie;) jak sprawdzę u siebie co mam, to chętnie przutule od Ciebie wtyczki;)

  10. #130
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    783
    BMW
    e65 730d
    Skąd
    UK

    Zdalne uruchomienie auta

    Na niemieckim ebay znalazłem 2 piloty od webasto jeden za 80euro drugi 99euro ale nigdzie nie ma używanego pilota ze Śnieżka. Poczytałem troche na temat tych pilotów i z końcówka 14 jest tylko do klimy stacjonarnej z końcówka 15 do klimy albo webasto a 16 jak ktoś ma oba systemy. Jestem prawie pewien ze w cas można zmienić ustawienia FBD_HSF_0 i FBD_HSF_1 i HTN będziesz mógł narazie odpalać webasto (sprawdź wert_02 w obu ustawić). Trzeba sie zagłębić w ustawienia moze będzie możliwość odpalania auta normalnym pilotem.
    Ostatnio edytowane przez lukassolski ; 06-12-2017 o 17:25

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-10-2013, 14:33
  2. Spryskiwacze reflektorów E32 montaż i uruchomienie
    Przez artur677 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 11:22
  3. Uruchomienie auta
    Przez jkmkolno w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-05-2013, 18:43
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-05-2009, 22:57
  5. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-01-2009, 18:03

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •