W opisie błędu powinna być podana nazwa modułu, który go generuje. Pozostałe moduły ten błąd jakby powielają u siebie, stąd wrażenie, że błąd jest wszędzie. W przyszłości zwyczajnie wklejaj opis błędu tutaj, wtedy można coś wnioskować. Z opisu, który podałeś, to jak wróżenie z fusów.

PS.

"prubuje" -> "próbuje"
"słubkach" -> "słupkach"