Okazało się ,że zainstalowane są najnowsze softy więc ta próba nie przyniosła oczekiwanych efektów. Wymiana modułu SBSL okazała sie konieczna i załatwiła sprawę.
Moduł został wymieniony na dużo nowszy i zakodowany do autka.
Dziękuję koledze @Cursor bo to wszystko jego zasługa. Jego pomoc jak i umiejętności są naprawdę nie ocenione. Dla mnie mistrz a wręcz wirtuoz elektroniki w BMW.
Przy okazji parę kodowań dla zadowolenia właściciela autka i jest pięknie. Brake Force Display jest mega.![]()




Odpowiedz z cytatem