No witam. W związku z tym, że będę miał odłożonego trochę grosza chciałbym zrobić coś z w/w skrzynią biegów w pacjencie 745D 2006. Wóz ma 280k na liczniku, myślałem o jakimś remoncie skrzyni z dwóch powodów. Pomimo, że nie sprawia wrażenia podzespołu na wykończeniu moim zdaniem, to zdarzają się jej twarde zmiany, a szczególnie drażniące jest, że pomimo wrzuconego ręcznego, gdy auto stoi na skosie to wrzucając P albo R można wyrzuć mocne uderzenie. Zastanawiam się też nad delikatnym chipowaniem tego rydwanu, a jak wiadomo skrzynia po podniesieniu momentu też może dostać po dupie, dlatego chciałbym ją uzdrowić i odświeżyć/zakonserwować na tyle na ile to możliwe i w zasięgu mojego portfela. W związku z tym poprosiłbym o namiar do godnego polecenia specjalisty na terenie południowej Polski od tego podzespołu (od chipowania mam gościa) - tj. województwa Dolnośląskiego, Śląskiego, Małopolskiego, Podkarpackiego. A co mi tam, pod Warszawę też mogę ruszyć tyłek więc pewnie Mazowieckie również. Sam pochodzę z Małopolski. Dziękuje i pozdrawiam :)