Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: BMW 760Li & 760i V12 Twin Turbo

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Cytat Zamieszczone przez blitz
    Positiv S-ka ma 612 i 1000Nm
    S600 ma 517km. To o czym Ty piszesz to s65 AMG - a to jest różnica. Równie dobrze można napisać, że S-Ka ma 750km - bo tyle ma Sv12S od Brabusa. Do zwykłej 760, można porównywać zwykłą s600 ;)
    Różnica? Weź mnie nie rozwalaj. Idę do salonu mercedesa i kupuje S65 AMG i tam serwisuje. AMG jest oddziałem marki mercedes który do niego należy. To tak jakbys o M mówił że to nie jest BMW. I nie porównuj AMG do BRABUSA. Jak s-klasa ma dopisek BlueEfficiency to już tez nie jest s-klasa czy może nie jest Mercedesem? 8/

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    blitz, Hmm masz sensowny argument, ale jednak Też bym raczej był za porównywaniem opcji dla cywilów i opcji np AMG kontra Alpina ... Myśle ze BMW współpracuje z Alpiną mimo iż nie są jej wlaścicielem - chociaż to moje domysły..

  3. #33
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Alpinę można porównać z Brabusem. A AMG z M Technik, inaczej się nie da.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Dokładnie. Dlatego tez zamierzam kupić AMG a nie alpine gdyż chcę mieć serwis i dostepność części pod reką, co w przypadku alpiny nie jest takie oczywiste. Tylko c32 amg, żebyscie nie pomyśleli ze szaleje ;) Moim skromnym zdanie to dla powiedzmy przyszłego nabywcy auta wysokiej klasy ma najwieksze znaczenie. A czy jest tam napisane AMG czy cokolwiek innego nie ma dla niego znaczenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •