Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: BMW 760Li & 760i V12 Twin Turbo

  1. #21
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno

    Re: BMW 760Li & 760i V12 Twin Turbo

    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    No co by nie pisać, zapowiada się interesująca. Sylwek7, nie rób scen, 7ka pewnie wkrótce kupi, będzie na czym ćwiczyć... ;D ;D

    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Cytat Zamieszczone przez tomcad
    Jednak będzie [400 kW (544 hp) 750 Nm] :D :
    760 Twin Turbo

    I blokadę na 250 :D aby nie było katastrofy jak 11 września :D

    O to co napisałeś . Przeczytaj jeszcze raz to może zrozumiesz . A co do podpisu to zmieniałeś .......
    Coboss, Anatol chciał Ci powiedzieć, że tam zginęli ludzie... I to bynajmniej nie z powodu głupoty idioty za kierownicą BMW. Jeśli to nadal niezrozumiałe, to dodam, że "uśmiech" wstawiony koło takiego tekstu jest bardzo nie na miejscu i stawia Twoją osobę w nienajlepszym świetle. Jeśli takiego języka używałeś na forum z Twojego podpisu, to teraz przestaję się dziwić konsekwencjom.... Proszę, nie bierz tego jako atak. Zastanów się jednak następnym razem, jak będziesz chciał użyć jakiegoś porównania... :medit:
    Kolega chyba miał na myśli ze z taką mocą uda mu się wznieść a nie spaść jak tupolew.... :x
    Za cholerę nie wiem o co tutaj chodzi
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Za cholerę nie wiem o co tutaj chodzi
    Miało być tylko uszczypliwie - ale nie do Ciebie :D <lol>

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Cytat Zamieszczone przez blitz
    Troche szkoda bo w malych silnikach robia niesamowitą furorę a te większe troche odpuścili. Tragedii nie ma oczywiście bo to i tak jest bardzo dużo jednak konkurencja nie spi ;)

    Większość firm odchodzi od montowania dużych silników i jest to podyktowane normami wydalania CO2, wysokimi podatkami (na zachodzie) i ogromnymi cenami paliwa. "Downsizing". Stąd mniejsze pojemności i po dwie, a wkrótce i po trzy turbosprężarki w silniku. Dlatego nasze 7er są coraz tańsze na rynku aut używanych. Dlatego też Niemcy chętniej pozbywają się V8 i V12, bo powoli ich nie stać na utrzymanie i trzymanie takiego słonia w garażu po prostu się nie opłaca. A w co drugim nowozaprezentowanym aucie już siedzi hybryda... ;/



    Moje zdanie na ten temat jest niezmienne. Politycy pod naciskiem lobbystów od "nowych energii" lansują bezmyślnie poglądy, że spaliny samochodowe to samo zło i należy nałożyć kierowcom wszelkie możliwe kagańce. Sami zaś będą swoje "eko-prądy" sprzedawać... Jakby to było coś mega zdrowego i jakby to miało pomóc na większą skalę...
    Nikt nie jest w stanie zatrzymać pędzącej gopodarki Chin i Indii, gdzie nikt nie zważa na gazy cieplarniane i wysyłani tam reprezentanci Europy są po prost wyśmiewani jak wspominają o ekologii. Nasze samochody i to co one wydalają to kropla w morzu...

    Wsadzanie śmiesznych akumulatorów do nowych samochodów to nic innego jak ściema i nabijanie portfela cwaniakom. Równie dobrze można pozostać przy dużych pojemnościach i zasilać silniki przeróżnymi innymi biopaliwami, ale jak widać nie w tę stronę to idzie. Sam proces produkcji akumulatorów oraz ich "długowieczności" jest oczywiście przemilczany w mediach...



    "Bo mnie to boly..." :razz:

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Gasper
    Sam proces produkcji akumulatorów oraz ich "długowieczności" jest oczywiście przemilczany w mediach...
    No własnie i tak bez końca by można ...

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez blitz
    Tylko ze jak zwykle 100 koni za mercedesem
    z tego co mi wiadomo to najnowsza s-ka ma 517km a f01 ma ich koło 550, więc jak narazie f-ka przoduję. Strach będzie jak mercedes wypuści nowe v12, a pewnie już szykują nową s-kę

  6. #26
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Cytat Zamieszczone przez blitz
    Tylko ze jak zwykle 100 koni za mercedesem
    z tego co mi wiadomo to najnowsza s-ka ma 517km a f01 ma ich koło 550, więc jak narazie f-ka przoduję. Strach będzie jak mercedes wypuści nowe v12, a pewnie już szykują nową s-kę
    Wolę aby BMW miało mniej koników a było długowieczne. Pójście drogą Audi było by porażką producenta. Każdy wie (w szczególności Diesel) że Audi wyciska ile się da ze swoich silników a te zużywają się bardzo szybko.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    216
    BMW
    740d
    Skąd
    ddz
    Positiv S-ka ma 612 i 1000Nm ;) Coboss Ciekawe co mowisz bo 4.2 tdi jest wg mnie i nie tylko mnie najlepszym dieslem w swojej klasie, na dodatek mniej wysilonym od 3 litrowych Bmw. Wiec nie wiem czy wyciaga wszystko co sie da. Nie mowiac juz o 1.9 tdi ;)

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Mam kumpla miłośnika audi, chłop nie patrzy czy silnik gorący czy zimny itd itp, gas do dechy, gasi zaraza po zjeździe z trasy a grzał np 200 i w ciągu paru lat znajomosci tylko raz miał problem z silnikiem w Q7, jakaś dziura gdzieś tam i olej wyleciał czy jakoś tak, ale co śmieszne turbina, wtryski itd nie ucierpiały...

  9. #29
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez blitz
    Positiv S-ka ma 612 i 1000Nm ;) Coboss Ciekawe co mowisz bo 4.2 tdi jest wg mnie i nie tylko mnie najlepszym dieslem w swojej klasie, na dodatek mniej wysilonym od 3 litrowych Bmw. Wiec nie wiem czy wyciaga wszystko co sie da. Nie mowiac juz o 1.9 tdi ;)
    Spoko zawsze myślałem, że 4.2 to benzyna i tylko benzyna
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez blitz
    Positiv S-ka ma 612 i 1000Nm
    S600 ma 517km. To o czym Ty piszesz to s65 AMG - a to jest różnica. Równie dobrze można napisać, że S-Ka ma 750km - bo tyle ma Sv12S od Brabusa. Do zwykłej 760, można porównywać zwykłą s600 ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •