Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Renowacja lakieru FIVE DIAMONDS

  1. #1
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań

    Renowacja lakieru FIVE DIAMONDS



    witam oddaje autko do regeneracji lakieru ... czy ktoś ma jakieś opinie na ten temat ...
    koszt 1000zl 6 lat sie trzyma na aucie

    http://www.zadbaneauto.pl/

  2. #2
    Opinie pewnie takie same jak o firmie Diamondbrite. Nie wiem co tam dostajesz za 1000zł, ale pełny pakiet w Diamondbrite kosztuje 1800zł i w cenie masz mycie, wosk koloryzujący, polerka, konserwacja tym preparatem diamondbrite, napuszczenie szyb tym preparatem po którym woda dużo lepiej spływa, wszystkie welury zabezpieczone środkiem po ktorym brud nie wchodzi tak łatwo we włókna i dużo lepiej się odkurza, renowacja skóry i pewnie jeszcze kilka zabiegów które mi wylecialy teraz z głowy. Czy warto- nie wiem. Tam też dają gwarancję na 6 lat, ale tak na prawdę na co? Wiadomo że nikt normalny na szczotki nie jeździ, ale czym by ci nie zabezpieczyli lakieru to na mechaniczne uszkodzenia pochodzące choćby od kamieni gwarancji nie dostaniesz. Dyskutowaliśmy dość sporo o tym na forum, o choćby tutaj http://forum.7er.pl/diamondbrite-vt2...t=diamondbrite i w sumie zamiast brać cały ten pakiet za 1800zł lepiej chyba pojechać gdzieś na dobrą mechaniczną polerkę, a wosk koloryzujący i preparat typu diamondbrite kupić, poświęcić któryś weekend i samemu sobie nałożyć. Skórę też można sobie samemu odświeżyć. Oczywiście jesli ktoś lubi się tak bawić z autem. Niektórzy wolą zapłacić firmie i dostać gotowy samochód.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    83
    BMW
    730d
    Skąd
    Bogatynia
    witam może wiecie kto na terenie dolnego śląska oferuje takie usługi kompleksowej regeneracji lakieru? Najlepiej w okolicach Wrocławia.
    walczak.tomek

  4. #4
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    Jey dziekówka porobie foty przed i po auto oddaje 14nastego bede je mial spowrotem 16nastego

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    jak dla mnie to ciekawa propozycja za 1000 zl wstepnie przegladnalem cala oferte i brzmi sensownie

    teraz pozostaje czekac na relacje kogos kto doswiadczyl takiej przyjemnosci
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    hmm... nie nakładają po prostu jakiegoś bardzo dobrego wosku na sucho za tą kasę? Zdjęcia specjalnie robione czarnych aut bo te dają największy efekt :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #7
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    dzisiaj mój TATA (jest prof. fotografem canon 5D i walizka obiektywów i stado umiejetności + doświadczenie niestety nie związane z fotografia aut lecz kobiet) wykonał 200 fotek auta w parku ( z tego wybiorę pewno z 30 sztuk ) ... wszelkie ryski sfotografowane... wiec 14.04.2009 oddaje autko po odebraniu (16.04.2009) będzie także sesja i sie okaże.... :) postarałem sie to tak zrobić żeby było odwzorowanie dla innych...

  8. #8
    To czekam na relacje z samej ciekawosci ;)

  9. #9

  10. #10
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    no dobra zapodam jeszcze jakies:)
















    mega dobre:



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •