Opinie pewnie takie same jak o firmie Diamondbrite. Nie wiem co tam dostajesz za 1000zł, ale pełny pakiet w Diamondbrite kosztuje 1800zł i w cenie masz mycie, wosk koloryzujący, polerka, konserwacja tym preparatem diamondbrite, napuszczenie szyb tym preparatem po którym woda dużo lepiej spływa, wszystkie welury zabezpieczone środkiem po ktorym brud nie wchodzi tak łatwo we włókna i dużo lepiej się odkurza, renowacja skóry i pewnie jeszcze kilka zabiegów które mi wylecialy teraz z głowy. Czy warto- nie wiem. Tam też dają gwarancję na 6 lat, ale tak na prawdę na co? Wiadomo że nikt normalny na szczotki nie jeździ, ale czym by ci nie zabezpieczyli lakieru to na mechaniczne uszkodzenia pochodzące choćby od kamieni gwarancji nie dostaniesz. Dyskutowaliśmy dość sporo o tym na forum, o choćby tutaj http://forum.7er.pl/diamondbrite-vt2...t=diamondbrite i w sumie zamiast brać cały ten pakiet za 1800zł lepiej chyba pojechać gdzieś na dobrą mechaniczną polerkę, a wosk koloryzujący i preparat typu diamondbrite kupić, poświęcić któryś weekend i samemu sobie nałożyć. Skórę też można sobie samemu odświeżyć. Oczywiście jesli ktoś lubi się tak bawić z autem. Niektórzy wolą zapłacić firmie i dostać gotowy samochód.