Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: E38 ogrzewanie-klimatyzacja

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar tomi290
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    BMW
    E 38 735 1998
    Skąd
    KBR

    E38 ogrzewanie-klimatyzacja

    Witam wszystkich mam takie pytanko odnośnie klimatyzacji.W ostatnich dniach zrobiło się ciepło i zacząłem używać klimatyzacji a tu zonk ;( ;( tzn lewa strona mi grzeje i za żadne skarby nie mogę wyłączyć tego ogrzewania (temperaturę ustawiam na najmniejsza i nic)a z prawej strony wszystko ok chłodzi i to dość ładnie.Co może być przyczyna i co muszę zrobić żeby to usunąć może ktoś z was przerabiał ten temat będę wdzięczny za podpowiedzi
    Przed zima wszystko działało wzorowo nie było najmniejszych problemów.Wymieniałem węza chłodnicy w zimie odpowietrzyłem układ i nie wiem czy może mieć to jakieś znaczenie.Moja bunia to 735 z 1998roku.Pozdrawiam i życzę wszystkim ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIAT :papa: i mokrego dyngusa :papa:
    Pozdrawiam Tomek

  2. #2
    hmm, może słynne elektrozawory?
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #3
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    hmm, może słynne elektrozawory?

    100% mailem tak samo... po wymianie ok..

    mały mankament -> kopiłem używki i po 2 miesiącach zaczęły ciec... wiec ja proponuje oryginały obrazu nowe koszt 1200zl

  4. #4
    Jeśli to elektrozawory to nie ma co się bawić w używki bo to dość delikatne urządzenie. Wystarczy że leżało gdzieś w kącie w wilgotnym garażu i za 2 miesiące skorodują i się zatną. Z resztą temat elektrozaworów był kilka dni temu poruszany, a wogóle na forum mówiono już o tym wiele razy, więc użyj opcji "SZUKAJ" a na pewno coś znajdziesz na ten temat :)

    Np. tu:
    http://forum.7er.pl/e38-nawiew-na-sz...f8b50cd2#92887
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •