Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: jak to jest z lampkami w drewnie - świecą po zamknięciu auta

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice

    jak to jest z lampkami w drewnie - świecą po zamknięciu auta

    Witam.
    Dzisiaj wymieniłem u siebie lampki w słupkach C na te drewniane, z dodatkowym podświetleniem diodowym. Przed chwilą zamknąłem auto, wszystkie światełka wewnątrz po kilkunastu sekundach zgasły, tylko nadal tlą się te diody oświetlające słupki. Czy u Was też tak jest? Czy te lampki w ogóle zgasną? Bo świecą się już dobre kilkanaście minut.
    Pozdrawiam całe forum i życzę spokojnych, zdrowych Świąt.

  2. #2
    Jeśli masz te w drewnie, to jest osobny włącznik, który je włącza i wyłącza i same raczej nie zgasną, gasnąc będą tobie tylko to duże oświetlenie, przy zamykaniu na pilota. a te lampki pod spodem są na żarówki 1w a nie na diodzie i tak jak pisałem będą świecić cały czas jeśli ich nie wyłączysz przyciskiem. ;)

  3. #3
    Otóż to. Jeśli na tylnych słupkach masz lampki od licht pakietu, to główna żarówka jest włączana przyciskiem z przodu razem z przednim głównym oświetleniem na podsufitce (czyli tak jak w każdej E38) i te 3 światła są podłączone pod drzwi. Natomiast do tych okrągłych lampek do czytania i tych małych żaróweczek 1W które są w dolnej części ramki masz 2 osobne przyciski. J bym sobie chętnie stjuningował to jakoś, żebym mógł te 1W odpalać jakimś przyciskiem który będę miał w zasięgu ręki
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #4
    Jey ja mam tak zrobione, że jak załączam światła postój to włączaja mi sie te lampki na dole, robota SYLWKÓW ;D ;D ;D

  5. #5
    Oni są wogóle szaleni. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Brakuje mi w Krakowie kogoś takiego... Ja mam w podsufitce te 3 przyciski od sterowania bramami, a że ich nie używam to może dało by sie tam podciągnąć jakiś kabelek żebym sobie mógł te 1W w słupkach C odpalać.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #6
    [quote="Jey"]Oni są wogóle szaleni. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. ]

    Tak jak napisałeś, mysle że cosik by wykombinowali ;D ;D ;D ale tak jak mam też jest extra :D

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Faktycznie, super sprawa z tym włączaniem z postojowymi. U mnie to dodatkowe oświetlenie jednak gaśnie po zamknięciu auta, ale po niecałej godzinie, więc to trochę długo.. Tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony, a Wam dziękuję za odpowiedzi ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •