Zobacz wyniki ankiety: Pełny Wlew Pod Klapką Czy z Przejściówką ?

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Wlew Z Przejściówką

    12 48.00%
  • Pełny Wlew

    13 52.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: ...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    Mam to tak zrobione od ponad roku i zgodzę się ze ma to wiele zalet! Np. estetycznych - nikt nie musi widzieć że śmigam na LPG, ale takie rozwiązanie ma też poważną wadę... Uniemożliwia ryglowanie klapki! Także w każdej chwili ktoś może zrobić z 7er stacje darmowego paliwa....
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    134
    BMW
    728 e38
    Skąd
    Białystok/Gdynia
    jak? wlew gazu powinien przeszkadzać... tzn. u mnie przeszkadza ;p
    "With Great Power, Comes Great Responsibility"

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kataniarz
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    274
    BMW
    e38 735iA
    Skąd
    Jarocin
    U mnie tez chodzi centralny na klapke

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    U mnie nie działa :) Klapką do fury nie wejda ,a rezerwy nie ściągną :)

  5. #5
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    A ja przy każdym tankowaniu muszę wkręcać to badziewie, potem często zapominam i jeżdżę po mieście z otwartą klapką i wystającą przejściówką :P

    Dużo jest roboty z przerobieniem samego gwintu na takie gotowe coś? Ile taka przyjemność może kosztować? ;)

    W sumie myślę o tym od kiedy zobaczyłem u Angusa, że się da :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  6. #6
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Wlewik piekny i pod klapeczka :] tylko ciekawy jestem jak mocno zostanie zmasakrowany tylny prawy blotnik po powiedzmy 50ciu tankowaniach (nie wysiadajac z auta)- to co wyprawiaja coniektorzy "geniusze peronow" powoduje ze jednak wole sie meczyc z przejsciowka bo dzieki niej pistolet jest jednak 3cm dalej od lakieru ;) a ja zawsze przy blotniku wiec sie leszczyk jeden z drugim stara niezaorac pistoletem o auto ;D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  7. #7
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    dodam że błotnik bardziej dostaje popalić mając wlew wkręcany ponieważ wkręcana główka powoduje że pistolet tankujący wywiera większa siłę na błotnik .

    a co do lakieru jakoś nie zauważyłem by gaz go szybciej zużywał

    z tego co pamiętam to wycierać coś z lakieru (np inny lakier) kazali mi benzyna a nie gazem , więc sądzę że prędzej tankując benzynę zużyjesz lakier niż tankując lpg , a jak ktoś ma problemy z trafieniem to nawet tankując benzynę porysuje , ja przeważnie wychodzę do tankowania rozprostować się :)


    Mi chodzilo TYLKO o obijanie blotnika przez "genialnych operatorow pistoletow" do tankowania gazem - nie ma to nic wspolnego z gazem/benzyna/wycieraniem/zazdroscia/naprezeniem blachy blotnika/zuzyciem lakieru i czymkolwiek innym takze luz ;)
    Niestety przepisy w PL w przeciwienstwie do innych panstw nie pozwalaja kierowcy tankowac LPG wiec mimo wszystko wole byc przy aucie na poczatku i koncu tankowania :)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    ...ja ma pełny wlew pod klapką,ryglowanie działa,pilnuje jak leją gas-no problem heh

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    7
    BMW
    E61 LCI
    Skąd
    UK
    ja to mysle ze ogolnie temat zostal wyjasnionty w pierwszym poscie nikosia. Widze jedynie same plusy a co do rysowania lakieru hmmmmmmm przednia maske i boczki macie osloniete zeby niedaj boze kamyczek nie dotknal ?? ludzie autko sluzy do jeżdzenia a nie do pieszczenia. Ma byc sprawne a nie piekne, co z tego ze lakierek sie swieci jak wahacze odpadaja etc. :) taka mala reflekcja po przeczytaniu tych wszystkich postow :)
    Ja mam w blotniku bo mi sie grzebac nie chcialo :) hehe zreszta moj typ wlewu by sie pod klapke nie zmiescil :)

  10. #10
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez ciechann
    ja to mysle ze ogolnie temat zostal wyjasnionty w pierwszym poscie nikosia. Widze jedynie same plusy a co do rysowania lakieru hmmmmmmm przednia maske i boczki macie osloniete zeby niedaj boze kamyczek nie dotknal ?? ludzie autko sluzy do jeżdzenia a nie do pieszczenia. Ma byc sprawne a nie piekne, co z tego ze lakierek sie swieci jak wahacze odpadaja etc. :) taka mala reflekcja po przeczytaniu tych wszystkich postow :)
    Ja mam w blotniku bo mi sie grzebac nie chcialo :) hehe zreszta moj typ wlewu by sie pod klapke nie zmiescil :)
    Halo to forum pasjonatow BMW7 a nie "zajezdzaczy" BMW ;D

    Na kamyczek odbity w masce niestety nikt nie ma wplywu ale na pacjenta ktory obija auto pisotetem do tankowania trzeba miec wplyw i to jak najdalej idacy :D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •