Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [ pozostale] Dodatkowy Zbiorniczek spryskiwaczy silnik V8

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa

    [ pozostale] Dodatkowy Zbiorniczek spryskiwaczy silnik V8

    Witam. Udało nam sie dostać mały dodatkowy zbiorniczek spryskiwaczy (ten doczepiany do dużego), jedna wtyczką do pompki była wolna więc zapewne był lub powinien być ten zbiorniczek, wtyczką ma kable koloru zielono-czarny w żółte plamki i szaro-fioletowy. Z pod maski "idą" dwa przewody które są połączone w jeden czarny który jest podłączony do dużego zbiornika. Teraz nasuwa sie pytanie do czego ten mały zbiorniczek? Podczas mycia szyb płyn nie jest pobierany z pompka zepsuta czy coś źle podłączone. Wcześniej w samochodzie były spryskiwacze reflektorów ale był wymieniony zderzak i maska i spryskiwaczy juz nie ma-ale będą bo zakupilismy zderzak wyraz ze spryskiwaczami. Na dole w okolicy lampy prawej są 3 wtyczki-kabel czarno-brązowy i szaro-czarny oraz 1 wtyczką szaro-czarna i brązowy z czerwonym paskiem. Jak to wszystko połączyć. Zderzak jest obecnie malowany. Są wszystkie rury do spryskiwaczy reflektorów.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    40
    BMW
    E38, 750iA
    Skąd
    Kielce
    Cześć! Mały zbiorniczek zasila tzw intensywne mycie. Zbiorniczek jest na skoncentrowany środek do szyb. Pompka do tego zbiorniczka jest identyczna jak do dużego do szyb. Jak naciśniesz wajche od wycieraczek i spryskiwaczy w strone kierownicy to powinno się załączyć. W dolnym zbiorniku płynu spryskiwaczy jest duża pompka z dwoma wyjściami, która zasila spryskiwacze reflektorów i świateł przeciwmgielnych.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Wydaje mi sie ze silniczek w E38 jest inny niz do zwykłego mycia

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    40
    BMW
    E38, 750iA
    Skąd
    Kielce
    Kolega pyta w dziale E32 więc na ten temat mogę się wypowiedzieć. E38 nie wiem, byc może :). Co do elektryki to jeżeli sa oryginalne wtyczki to nie powinno być problemu z podłączeniem.

    http://bmwfans.info/parts...indshield_clean Część nr 3

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Gdzie taki koncentrat można kupić? Wtyczki wyglądają na ori zresztą można porównać po kolorach-pewnie w każdym V8 E32 są identyczne.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez fankabmw
    Gdzie taki koncentrat można kupić? Wtyczki wyglądają na ori zresztą można porównać po kolorach-pewnie w każdym V8 E32 są identyczne.
    Koncentrat jest dostępny w ASO. Kosztuje koło 20zł za litr ale wystarcza na dość długo.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •