Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [video] Problem Z PS2 Slim -> lata obraz

  1. #1
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    napięcie masz zawsze. Tyle powiem. Nie wiem czy automatycznie nie jest odcinane po ok 15-20 min po zamknięciu auta ale tak to jest cały czas. hmmm weszłeś mi na ambicje. Może PS2 zainstaluje w aucie na stałe :D ale by była masakra :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #2
    Yo, a ja ciebie zapytam. Jakim kablem podłączyłeś PS2 ? Czy jest to seryjny kabel który jest w pudełku od konsoli? Jeżeli tak to chyba mam odpowiedź na twój skaczący obraz. Musisz podpiąć PS2 używając kabla RBG (na Allegro znajdziesz). Kończy się on wtyczką EURO no ale to żaden problem przerobić na CHINCA jeśli jest konieczność. Problem taki jak twój miało wielu użytkowników PSX i PS2 używających seryjnego kabla na grach z systemem NTSC (japan lub american). Spróbuj tak to załatwić.

  3. #3
    No to kiszka. A jak podłączyłeś się do TV w aucie - przez wejście EURO z kabla RBG (staram się dojść czy wina leży po stronie PS2)?
    Bo widzisz, stare modele telewizorów nie obsługiwały sygnału (przynajmniej niektóre) NTSC podawanego przez konsole i mimo kabla RBG obraz skakał. Ale był na to jeszcze jeden sposób tylko w twoim przypadku musiał byś to jakoś obejść. Podpinało się konsole do magnetowidu wyposażonego w tuner. Sygnał przelatywał przez video i z video już normalnie kablem antenowym na telewizor. No i w ten sposób załatwiało się te sprawę (sam tak robiłem zanim nie kupiłem innego TV do konsoli). No ale tak jak mówie ciebie to nie urządza bo nie będziesz przecież tachał magnetowidu w aucie. Nie wiem, może uda ci się skołować jakiś przetwornik tak jak to robi magnetowid i podąć sygnał do niego a następnie na TV w aucie. No a ostatecznie grać w gry PAL ;).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •