Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [ elektryka] problem z tylna klapa ?? pilnie pomocy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    219
    BMW
    e
    Skąd
    wschód

    [ elektryka] problem z tylna klapa ?? pilnie pomocy

    witam, mam problem otoz dwa dni temu po powrocie z pracy zamknałem auto i wrocilem do domu , dodam ze komputer nie pokazywałem zadnej informacji,itd.dzisiaj po 2 dniowych postoju auto rano chcac go odpalic okazało sie ze aku jest wyladowany na maksa otworzylem dzrzwi z kluczyka maske podpiałem zasilanie i po pol godziny odpalilem , po odpaleniu ukazała sie informacja ze bagaznik jest otwarty nic nie dały proby domkniecia go ani otworzenia to samo dzieje sie z kluczyka zero reakcji kiedys mialem taki sam problem ale to było w polsce i zrobil mi to ojciec ktory jest mechanikiem jak nie wiem dzwonilem to mowi ze nie pamieta .przeszukalem wszystkie tematy probowalem tego co bylo napisane i dalej lipa , jak probuje wlozyc kluczyk do zamka wchodzi normalnie ale nie moge nim za bardzo manewrowac moze jakies 4-5 milimetrow w kazda strone i nic wiecej pilnie potrzebuje pomocy bo watpie by angielscy mechanicy cos pomogli
    pozdrawiam Wojtek 730
    siedem.cztery.zero.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    230
    BMW
    e38 750i
    Skąd
    Wawa
    mozesz spróbować ponaciskać w miejscu czujników i powciskać przycisk, ew całą klape, ja jak miałem coś takiego zostawiłem go na noc rano przyszedłem pierwsze co zrobiłem to nacisnąłem przycisk od otwierania bagaznika i sie otworzył ;) miałem już tak kilka razy więc może i tobie pomoze

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    219
    BMW
    e
    Skąd
    wschód
    problem z głowy wyslalismy chudzielca przez wylot na narty z kombinerkami i poszlo choc troche sub mu przeszkadzał ale dzieki za pomoc pozdrawiam wojtek 730
    siedem.cztery.zero.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •