Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: ksenony z anglika

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska

    ksenony z anglika

    dysponuje obecnie zwyklymi lampami bede mial ksenony z anglika pyt jest nastepujace czy da sie podmienic optyke z moich lamp tak bym mogl je wsadzic do tych ksenonow ang i zebym mial odpowiednie widmo swiatla. chodzi mi o katy tzn w wersji europejskiej podswietlamy pobocze po prawej str a w wersji ang po lewej. czy jest to wogole do zrobienia? dzieki za odp

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Z tego co ktoś tutaj pisał kiedyś to wystarczy przełozyć jakąś blaszke w soczewce i przechodzą na wersje normalną :)

  3. #3
    Przysłonę da się przestawić w taki sposób, że będą świeciły poziomo (zamiast oświetlać lewą stronę). Zatem granica światło/cień nie będzie taka jak w standardowych autach europejskich.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Przysłonę da się przestawić w taki sposób, że będą świeciły poziomo (zamiast oświetlać lewą stronę). Zatem granica światło/cień nie będzie taka jak w standardowych autach europejskich.
    Znam dwie opcje czyli Anglik/Stany kontra normalna cześć świata :) A z Twojej wypowiedzi rozumiem ze może być i trzecia? - jezeli tak to po co!?hmm

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar _michaś_
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    263
    BMW
    730i
    Skąd
    Ruda Śląska
    czyli rozumiem ze nie do przeskoczenia tak? tzn nie bedzie podswietlane pobocze po prawej str czy tam tez mam przelącznik i moge go przestawic??

  6. #6
    Moje lampy dało się ustawić tylko wg norm europejskich albo z prostym cieniem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •