Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 114

Wątek: WIKU was wita.

  1. #71
    Doświadczony Użytkownik Awatar Saillupus
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,473
    BMW
    e65 760i 2003r , X5 4.6iS 2002r
    Skąd
    Szczecin
    Blog
    6
    a co będziesz robił ze skórą na przednich fotelach?
    z tego co pamiętam to nie była ona w najlepszym stanie (niestety) :(
    pozdr.
    było e38 730d 1999r, e38 750i 2000r, e53 4.4i 2001r, e46 330Ci 2001r

  2. #72
    7ka
    Gość
    skory jak skory ale dobrze ,ze drewna nie musi zmieniac :P

  3. #73
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Wstawiłem nowe zdjecia do galerii. z drewienkami w słupkach. Aha i załozyłem nowe Cb Radio. President johnny II . nie wiem czy dobre. dopiero okaże sie. Stare sprzedalem za 250 zł komplet. A za ten nowy komplet skasowali mnie 680 zł. Antena jest zamontowana na stałe do pokrywy bagaznika.Krytykujcie.

  4. #74
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Ode mnie - wielki "+" za antenę, poważnie Jesteś chyba pierwszą znaną mi osobą która nie jeździ z magnesem wielkości spodka do kawy i kablem :hah: Sam bym tak zrobił gdybym rozważał CB.

    Jeszcze pytanko - gdzie trzymasz samo radio? Bo wożenie między siedzeniem a tunelem to też coś czego bym nie zniósł w swoim samochodzie...
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  5. #75
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    michał no ja zamontowałem tak jak widac na zdjęciach. ale wkręciłem śrubeczki nie w tunel sztywny tylko w ten welur także jakby co to mogę zawsze odkręcic i nie bedzie widac dziurek po wkrętach. Na razie zamontowałem tak , ale jak to sie bedzie sprawowalo to zobaczymy. Tak szczerze to kurde nie ma gdzoe za bardzo zamontować żeby było wygodnie z dostepem do radia.tak myslalem jescze o schowku z lewej str kierownicy ale nie podobalo mi sie. co innego gdyby ten schowek dal sie zamknąc. tylko że wtedy nie wiem jakby bylo ze slyszlnością głosnika.Oceń montaz.

  6. #76
    7ka
    Gość
    eeeee nie ladnie :(

    antena na stale ok...

    ale krzywo i to jest beee...wolalbym na srodku przy szybie...

    radio...no brak miejsca ale tak niezrobilbym... :(

  7. #77
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Krzychu no to jak umocować radyjko żeby było dobrze? Ja próbowałem w różnych miejscach i naprawdę nigdzie nie pasuje.

  8. #78
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Radyjko o takich rozmiarach pasuje idealnie pod siedzenie kierowcy. A jezeli nie tam - to idealnie komponuje sie miedzy srodkowy tunel a siedzenie pasazera - jako rozwiazanie mobilne - nie przykrecone na stale.

    Tak szczerze tez nie podoba mi sie to rozwiazanie na stale - troszke psuje wyglad wnetrza.

    Co do anteny - sam uzywam - bardzo krotkiej President Florida na magnes - i gdy nie jestem w trasie - razem z radyjkiem sciagam caly zestaw. Jak dla mnie najlepsze rozwiazanie - a w razie czego mozna szybko zaadoptowac do innego pojazdu.


    Sebek

  9. #79
    7ka
    Gość
    wiku nie wiem ale to psuje wyglad...a czy moze probowales pod podlokietnikiem...tam jest taki jakis schowek...

  10. #80
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    W tym schowku pod telefonem tez sie radyjko miesci - juz tez widzialem takie rozwiazanie ....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •