Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 114

Wątek: WIKU was wita.

  1. #61
    7ka
    Gość
    piekna...naprawde !! gratulacje ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

    ale albo mam problem z oczami albo jedna tarcza tylnia chyba nie jest nawiercana...na 1 str na gorze zdjecie felgi... 8/

  2. #62
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    masz racje ,Wiku porzyczyl sobie zdjecie kture ja robilem dawno temu i niebylo jeszcze wtedy Zimmermana hamulcow ;)
    Az sie lezka kreci jak ogladalem fotki ;(

  3. #63
    7ka
    Gość
    nie dziwie sie bo miales naprawde ladna sztuke...

  4. #64
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    To dziwne ale jak ja mialem to jakosc tego tak niewidzialem ze jest az taka sliczna
    Gdy ja sprzedalem zaczelem dostrzegac co mialem i zeczywiscie jest PIEKNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Wiku szczesciaz z Ciebie ;)

  5. #65
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Chłopaki zdjęcia to ja dopiero wam porobię. Tylko muszę znaleźć odpowiedni plener i pogodę. Będę informował na bieżąco. Zauważyliście oczywiście że kilka zdjęć zapożyczyłem od maćka. Po prostu były fajne i uznałem że warto je pokazać. Maćku nie gniewaj się, co? Oczywiście , diabeł tkwi w szczegółach, więc próbowałem te szczegóły na zdjęciach oddać i wam pokazać. Zbzikowałem na punkcie tego auta i stwierdzam że to jest to czego od auta oczekuję. Nic więcej nie potrzebuję.Jest klasa, prestiż, poważanie wśród znajomych, wygoda, luksus, spełnienie mojego marzenia(to najważniejsze według mnie), zazdrość w oczach przechodniów(bezcenne).

  6. #66
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez maciek777
    To dziwne ale jak ja mialem to jakosc tego tak niewidzialem ze jest az taka sliczna
    Gdy ja sprzedalem zaczelem dostrzegac co mialem i zeczywiscie jest PIEKNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Wiku szczesciaz z Ciebie ;)
    no od 1 jej ujrzenia (w oldenburgu) bylem w szoku...i zawsze to mowilem ze jest mega

  7. #67
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    Chłopaki zdjęcia to ja dopiero wam porobię. Tylko muszę znaleźć odpowiedni plener i pogodę. Będę informował na bieżąco. Zauważyliście oczywiście że kilka zdjęć zapożyczyłem od maćka. Po prostu były fajne i uznałem że warto je pokazać. Maćku nie gniewaj się, co? Oczywiście , diabeł tkwi w szczegółach, więc próbowałem te szczegóły na zdjęciach oddać i wam pokazać. Zbzikowałem na punkcie tego auta i stwierdzam że to jest to czego od auta oczekuję. Nic więcej nie potrzebuję.Jest klasa, prestiż, poważanie wśród znajomych, wygoda, luksus, spełnienie mojego marzenia(to najważniejsze według mnie), zazdrość w oczach przechodniów(bezcenne).
    Wiku ja auto widziałem raz w W-wie na spocie. I powiem szczerze urzekło mnie jak cholera. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na jakimś spocie. Ostatnio na Cargo miałeś być "tajemniczym gościem" ale z relacji Krzycha miałeś opóźnienie a potem ja już nie pojechałem z chłopakami pod "LORDA". Mam nadzieję, że autko jeszcze gdzieś zobaczę na żywo.
    TYLKO BMW 7

  8. #68
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    na pewno się zobaczymy. mieszkam nie tak daleko.

  9. #69
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    no że siema ;D
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  10. #70
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    śliczne e38 , jakbym sobie takie kupił to zona by mnie załatwiła :razz:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •