Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: pompa paliwowa - pytanie

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    69
    BMW
    725 tds
    Skąd
    Świdnica / essen - oldenburg
    Sylwekk , a jest mozliwosc odwrotnego podlaczenia ? Konektory na kablach sa roznej szerokosci , no chyba ze na nowej pompie bieguny sa odwrotnie ... tego nie wzielem pod uwage , oznaczen nie ma . Jutro rano po pracy lece do garazu i sprawdze jeszcze raz , moze strzelilem byka .

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez chrisxz
    Sylwekk , a jest mozliwosc odwrotnego podlaczenia ? Konektory na kablach sa roznej szerokosci , no chyba ze na nowej pompie bieguny sa odwrotnie ... tego nie wzielem pod uwage , oznaczen nie ma . Jutro rano po pracy lece do garazu i sprawdze jeszcze raz , moze strzelilem byka .
    Nie wiem, czy ta pompa, którą kupiłeś pasowała bez przeróbek (miała takie same konektory jak ori). Ale jeśli jest tak jak piszesz, to trzeba sprawdzić wszystkie opcje (choćby biegunowość).

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    69
    BMW
    725 tds
    Skąd
    Świdnica / essen - oldenburg
    Sylwekk jestes WIELKI ;) Sprawdzilem wszystko jeszcze raz , konektorki byly podpiete prawidlowo , ale co z tego , bateria byla na skraju wyczerpania , podpielem druga , oczywiscie jeszcze raz wszystko rozmontowalem i niepotrzebnie . Bunia po podpompowaniu paliwka zamruczala rozkosznie ... Dla mnie to byl piekny dzwiek - z mechanika samochodowa mam tyle wspolnego co kioskarz z poligrafia :D Masz u mnie durze piwo :) Sprawdzilem przy okazji stara pompke , paliwko idzie ale tak slabiutko , na nowej cisnienie jak u mnie po piatym piwie ;D Pozdrawiam goraco , zycze milych i spokojnych swiat i mokrego poniedzialku :hah:

  4. #14
    No tak... wielokrotne włączanie zapłonu nie zakończone odpaleniem skutkuje dość szybkim rozładowaniem akumulatora przez świece żarowe. Najważniejsze, że gada i możesz spokojnie spędzić święta. Najlepszego dla wszystkich ;D ;D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •