Witam.
Mam problem z regulacją lusterek, mianowicie lusterko lewe przestawia się w pozycję "najmocniej w prawo"(czyli tak, że zaczynam widzieć tylko bok samochodu), lusterko prawe również w pozycje "najmocniej w prawo"(czyli tak że nawet nie widzę boku samochodu tylko to co na prawo od niego. Dzieje się tak w momencie gdy wcisnę przycisk "kółeczko" w którąkolwiek stronę. Lusterko ustawia się w pozycję max w prawo po czym jeszcze przez parę sekund słychać jak silniczek pracuje a później się wyłącza. Co ciekawe gdy przesunę ten przycisk służący do wyboru lusterka prawego lub lewego w pozycję np. "lusterko lewe" to maksymalnie w prawo jedzie lusterko prawe i na odwrót. Gdy lusterko dojedzie w pozycje max w prawo i silniczek przestanie już pracować to wtedy mogę wyregulować lusterko ręcznie i zmieni ono swoje położenie tylko gdy ponownie wcisnę któryś przycisk od ustawiania lusterek. Włączanie/wyłączanie zapłonu nie powoduje zmiany ustawienia lusterek.
Problem pojawił się dzisiaj po odebraniu auta z przyciemniania szyb, a że przyciemniałem również przód to mam podejrzenia, że może dostała się woda do tych przycisków gdy spryskiwali szybę przed położeniem foli. Pewności że to jest przyczyną jednak nie mam więc proszę Was o pomoc i poradę co mogło się popsuć?