Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 81

Wątek: xenon

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    xenon

    jak w temacie http://moto.allegro.pl/item566699441...d_super_s.html mial ktos to u sibie?
    P.P.K.K

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ja nie miałem. Cena niby nie budzi podejrzeń ale wydaje mi się, że oryginalny żarnik Philips lub Osram mają tylko 4300K
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    199
    BMW
    Była przepiękna E38
    Skąd
    Jelenia Góra
    Mam pytanie odnośnie Xenon - światełka mam ustawione , poziomowanie działa (widać przy włączeniu) ale wydaje mi się, że światełka nie doświetlają dobrze drogi przed autem. Światła świecą bardzo jasno. Czy jest jeszcze jakiś sposób na polepszenie widoczności ? Nowe żarówki ?
    ..:: 7er forever ::..
    ..:: RC Jelenia Góra ::..

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Ja mialem w swojej 5er z poltora roku Philipsy z allegro D2S 4300K i swiecily ladnie. KIlka osob z 5er tez kupilo na allegro i nie bylo problemow.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    199
    BMW
    Była przepiękna E38
    Skąd
    Jelenia Góra
    Jeszcze jedno pytanie o żarówki, które polecasz - czy mając standar. klosze xenonowe mogę je zastosować ? Czy muszę na coś zwrócić uwagę ?
    ..:: 7er forever ::..
    ..:: RC Jelenia Góra ::..

  6. #6
    D2S to normalny xenon więc jak masz ori lampy xenonowe u siebie to montujesz je bez problemu :) Teraz też masz D2S u siebie ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    D2S - soczewka
    D2R - zwykła lampa ale xenonowa (zupełnie inny odbłyśnik itd niż w lampach przystosowanych do żarówek halogenowych) takie coś można spotkać fabrycznie w mesiu, peugote i pewnie paru innych autach. Żarnik charakteryzuje blaszana przesłona która teraz została zaszczepiona do zestawów HID z allegówno i ich sprzedawcy twierdzą, że można je stosować do zwykłych lamp (debile) później masz wieśniaków co rażą po oczach mając xenon w Kadetach, polonezach i wszystkich innych pruchnach
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    ja tak samo jezdze na takich zarnikach z allegro.. tyle ze ja mam 8000K. nic sie nie dzieje - swieca prawidlowo ;]

    wiec mozna smialo brac ;]

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    199
    BMW
    Była przepiękna E38
    Skąd
    Jelenia Góra
    Nie lampy mam Xenonowe. Chodzi o to czy ciepłota ma wpływ na klosze itd... Nie chcę wymieniać oświetlenia za kilka tys bo kupiłem żarówki za 200 czy 300 zł tak jak robią to niektóre młotki w swoich autach. Klosz przystosowany do żarówki 65W a ten wali 80 albo 90W :razz:
    ..:: 7er forever ::..
    ..:: RC Jelenia Góra ::..

  10. #10
    Tzn chodzi Ci o to czy temperatura barwowa żarnika ma wpływ na klosz? Jeśli tak to nie ma. Czy wsadzisz sobie 4300K czy 8000K nic się nie stanie.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •