Dobra, póki Tuczi się nie zorientował, że jednak nie zamknął tematu, to może powiem coś o aucie i wrzucę parę fotek :D
Auto było demem w Inchcape we Wrocławiu. Potem ktoś je wziął na 3 lata i teraz zdał. Jest całkiem przyjemnie wyposażone jak na 5er, choć do tego co można znaleźć w 7er mu daleko. Na razie jeden dzień za mną i sprawa wygląda tak:
- prądu stykło na trasę do pracy i z powrotem we wrocławskich korkach (około 22km w obie strony)
- auto ma adaptacyjne zawieszenie, ale do tego co oferowało F01 jeszcze brakuje. Nie wspomnę o G11, którym też miałem jazdy testowe. Słabo sobie radzi z poprzecznymi uskokami i na progach zwalniających czuć, że z tyłu ma spory balast
- Harman Kardon ssie. Parę lat temu księgowi z BMW wykastrowali go z 600w mocy do 400w i do tego dźwięk stracił na dynamice. Wstydziliby się tam dawać w ogóle logo "Logic 7"
- Komfort jazdy na prądzie bardzo fajny i nawet mi nie przeszkadza (na razie), że zacząłem jeździć trochę po emerycku :D
- Silnik R4 brzmi gorzej niż R3 i oczywiście, że oba dzieli przepaść do R6 i V8
- Brakuje mi pokręteł ciepłe/zimne powietrze dla zadanej temperatury jak to jest w 7er
- brakuje mi "chmurowych" profili kierowcy tak jak to jest w 1er
- Kamery 360° bajera. Bardzo intuicyjnie się włączają. To co miałem F01 to już jednak skansen technologiczny
- HUD jakiś taki nieostry w dzień, albo to mi już oczy siadają
- Gdy baterie rozładują się do zera, auto zaczyna działać jak klasyczna hybryda. Jedzie na spalinówce, a jak coś się zrekuperuje, to zużyje przy najbliższej okazji. Nie doładowuje silnikiem, chyba że się tego zażyczy.
Garstka zdjęć:
![]()









Odpowiedz z cytatem