Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: !!!!!!POMOCY< CZYTAJCIE!!!!!!

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    niestety do czasu az beda wyniki krwi niemozesz prowadzic auta

  2. #22
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Witam ja w pracy mam takie urządzenie do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu ( teraz to się nazywa alkosensor) i właśnie on mierzy w miligramach a nie w promilach Kolego w czwartek wieczorem napiszę ile to jest 0,10mg ponieważ w pracy mam tabelkę jak to się liczy ale nie wydaję mi się aby to było razy 2,2 tylko raczej gdzieś ok 1,9 więc na moje oko to powinno być w granicy dopuszczalnej gdzieś około 0,19 no może 0,20 promila a to jest dopuszczalne zwłaszcza jak przy następnym badaniu nie ma tendencji wzrostu Więc nie martw się po wyniku krwi oddadzą Ci prawko i wszystko wróci do normy a wyniki powinny być na pewno do miesiąca pozdrawiam i życzę spokoju :medit:

  3. #23
    Badanie krwi ma większą wartość niż dmuchanie w alkomat, więc jeśli na krwi wyjdzie że jest OK to mogę sobie w d*** wsadzić wynik z alkomatu
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    35
    BMW
    Brak
    Skąd
    Trójmiasto
    Dzięki chłopaki za rady czekam na krew będzie podobno pod koniec tego tygodnia ... co do ilości to można mieć 0,2 promila ale ... ze znaczkiem "<" . czyli dopuszczalna ilość = <0,2 promila, jak składałem wyjaśnienia na komendzie to mi powiedziała kobieta że 1 raz ma taki wynik, i nawet jakbym nie pojechał na krew to by mi oddali prawko tylko że musiałbym do śadu iść z tym a to wiadomo z jakim okresem upłyniętego czasu się to wiąże... Ta miła młodziutka blond włosa :P policjantka opowiedała też że ludziom nie odbiera się prawka nawet jak te gówna policyjne do dmuchania pokaża 0,21 albo 0,22 bo nie jest to 100% dowód dla sądu a napewno nie byłby wynik równe 0,2. To tylko maszyny zatem a w sądach osądzają ludzie i robią to na logikę tym się róznimy właśnie od maszyn :) Dam znać jak się skończy moja sprawa powoli dobiega końca, aha i na opakowaniu tego AMOLU nic nie ma o kolidowaniu z kierowaniem pojazdami i w ulotce to samo z tym że ja tego przed jazdą nie czytałem bo też tego nie piłem to i po co ...

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    To skoro nie ma ostrzeżenia na opakowaniu to w razie odebrania prawka miał byś podstawę do skarżenia producenta,bo jak widzisz nie trzeba pić żeby mieć promile a na przykład w moim zawodzie utrata prawka = kłopoty.A z drogiej strony dobrze że sie to wyjaśniło bo puki co w naszym kraju takie sprawy wygrywają nieliczni i pewnie trzeba na to pięciu lat.
    Teraz to ide do apteki i zrobie sobie drinka ;D na zdrowie!!!!!!!

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Kolego a nie pomyślałeś że alkomat mógłbyć zapsuty? Prosta sprawa skoro wykazał 3 razy taką samą wartość, mogłeś poprosić o certyfikat dopuszczający alkomat do użycia, jeśli Ci go by nie pokazali masz prawo użyć telefonu i wezwać drugi patrol policji, jeśli sie nie zgadzają masz prawo odjechać i nic Ci nie mogą zrobić. Mój brat jest policjantem w drogówce i czytaliśmy razem ten post sytuacja wydaj się śmieszna choć jest tragiczna. Nie wykorzystałeś swoich argumentów i praw które miałeś. Teraz musisz czekać na badanie krwi które wyjdzie na 100% pozytywnie dla Ciebie.

    Tak jak było napisane zdrowy organizm spala alkohol bardzo szybko i nie możliwe żeby amol spowodował po 5 godzinach taki wynik. Dla mężczyzny ważącego 85 kilogramów wypicie 100 wódki to 0,54 mg w organiźmie,, spala się po 3 h 43 minutach. po 2 h zawartość maleje co 10 minut znacznie.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Kolego a nie pomyślałeś że alkomat mógłbyć zapsuty? Prosta sprawa skoro wykazał 3 razy taką samą wartość, mogłeś poprosić o certyfikat dopuszczający alkomat do użycia, jeśli Ci go by nie pokazali masz prawo użyć telefonu i wezwać drugi patrol policji, jeśli sie nie zgadzają masz prawo odjechać i nic Ci nie mogą zrobić.
    Taka jest prawda, ale mój kolega prowadził rower będąc nieźle wypitym, zatrzymał go patrol policji, kazali mu dmuchać, nie pamiętam ile wyszło, ale powyżej 0,5, jak ich poprosił o certyfikat, to zapakowali go do suki i na komendzie dostał kilka razy pałą, a sprawa w sądzie ciągnie się już dobre 1,5 roku a prawko mu zatrzymali. I gadaj tu z policją...
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Cytat Zamieszczone przez bitek-bitek
    Kolego a nie pomyślałeś że alkomat mógłbyć zapsuty? Prosta sprawa skoro wykazał 3 razy taką samą wartość, mogłeś poprosić o certyfikat dopuszczający alkomat do użycia, jeśli Ci go by nie pokazali masz prawo użyć telefonu i wezwać drugi patrol policji, jeśli sie nie zgadzają masz prawo odjechać i nic Ci nie mogą zrobić.
    Taka jest prawda, ale mój kolega prowadził rower będąc nieźle wypitym, zatrzymał go patrol policji, kazali mu dmuchać, nie pamiętam ile wyszło, ale powyżej 0,5, jak ich poprosił o certyfikat, to zapakowali go do suki i na komendzie dostał kilka razy pałą, a sprawa w sądzie ciągnie się już dobre 1,5 roku a prawko mu zatrzymali. I gadaj tu z policją...
    Tak z policją bywa różnie, myślą że są bogami i że mamy ich się bać, ale kiedy jesteś pewny że jesteś trzeźwy musisz być stanowczy, kolega Osaka był trzeźwy więc miał wszelkie argumenty. Twój kolega Jey miał ponad 0,5 więc mógł mieć nawet 2 lub 1,5 więc miał już tych argumentów mniej lub wcale, oczywiście nie usprawiedliwia to pały po głowie.

    Kolego Osaka czy już coś się dowiedziałeś?

    pozdrawiam
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  9. #29
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    W TVN Turbo widziałem zwiastun programu "Turbo kamera"! Ma byc omawiany bliźniaczo podobny przypadak do tego opisanego w pierwszym poscie :) To nie kolega Osaka?? :)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  10. #30
    Dzisiaj oglądałem ten program i aż do teraz myślałem że to o kolegę chodzi. No ale to było w Katowicach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •