Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: !!!!!!POMOCY< CZYTAJCIE!!!!!!

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    35
    BMW
    Brak
    Skąd
    Trójmiasto
    Kurcze tak sobie jeszcze myśle jak kobieta wczoraj na pogotowiu mi powiedziała że mam zmiany osłuchowe na płucach to przecież mam mniejszą pojemność płuc bo może mam zapalenie a pomiar jest z 1dm sześć. powietrza. Pojemność to jakieś 3,5 jak mi ucieło z 1 a tak się czuje może stąd te wyniki na alkomacie. Może gdzieś ten amol się osadził (przecież używa się do też inhalacji) z wydzieliną i taki myk się stał. Sory za moje wymysły ale już kombinuje na wszystkie sposoby jak mogło dojść do tej paranojii.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar makister
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    208
    BMW
    BMW 728iA '98
    Skąd
    okolice Łeby
    dla mnie własnie najbardziej zastanawiające jest to ze tyle czasu mineło,mówisz że załatwiałes sie itp.To nawet po 2 piwach sądze że nie powinieneś niczego wykazac...
    W poprzedniej pracy na szkoleniu ostro zakrapianym nastepnego dnia mieliśmy jazdy próbne samochodami.Warunek.0,0 promila w wydychanym powietrzu,inaczej grube konsekwencje.Jedna z koleżanek za długo zabawiła i wydmuchała 0.3x.Gość do niej mówi,masz 10 min i wróc.2 minuty spacerku,3 minuty truchtu i wraca.Dmucha:0,0 promila...

  3. #13
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    spokojnie będzie dobrze :) wyniki nie mają prawa być złe bo żeby w krwi było 0,2 alkoholu to trzeba go trochę wypić :) ja (nie jestem z tego dumny) kiedyś postanowiłem odwieźć auto z imprezy na której wypiłem 2 piwa, w sumie sączyłem je przez 3h... pól godziny później siedziałem w aucie i w drogę. 400m dalej już mnie zawinęli i dmuchanie... 0,14 ale podawał właśnie w promilach czyli wychodził jak on to powiedział smerfik -właśnie coś ok 0,07 do 0,075mg a więc dopuszczalna. Dodam, że ważyłem w tedy ok 88kg (sportowa sylwetka, 175cm wzrostu)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    35
    BMW
    Brak
    Skąd
    Trójmiasto
    Makister Jak widzę słowo zastanawiające to już wiem że się posypią głosy że ścimniam i już po temacie będzie konstruktywnym. Mam nadzieję że nie napisałeś tego że mnie podejrzewasz że coś piłem jak to tak to sorki i dzięki za troske kolego tylko uprzedzam wydarzenia żeby mnie nie pomieszali z błotem. Wyjaśniam że nie mam problemów z psychiką i nie pisałbym od rana o czymś czego nie było jak coś wyjdzie we krwi no to wtedy możecie już mnie podejrzewać o coś i napisze jak wyjdzie lub nie. Narazie proszę się powstrzymać dzięki z góry. No ja prawko mam od niedawna i tez wczesniej jezdzilem bez i zdazalo mi sie wypic piwo czy tam 2 i po kilku godzinach i sutym obiedzie siasc za kolko i jak mnie na osiedlu moje psiaki zlapaly b.wporzadku zbadali alkomatem i bylo znikome doslaownie jakies sladowe ilosci. Kazali ostawic fure bo bez prawka i z buta do domu :P ja też mysle ze bedzie ok tylko szkoda zachodu i jeszcze tych nerwow ale najwazniejsze zeby sie dobrze skonczylo bo sie pochlastam ekierką chyba. ;p

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    35
    BMW
    Brak
    Skąd
    Trójmiasto
    Z ostatniej chwili : koleś powiedział (psiak dyżurny sopot) że na wyniki krwi mogę czekać nawet miesiąc ... nie będe nawet komentował bo mi się nie chce poporstu... to farba w tych fiolkach prędzej sama skrzepnie i wyschnie chyba...

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar makister
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    208
    BMW
    BMW 728iA '98
    Skąd
    okolice Łeby
    Nie osaka,właśnie absolutnie nie podejrzewam Cię o to i myślę że reszta kolegów także Tobie wierzy."zastanawiające" nie w sensie "wątpliwe" tylko nielogiczne...sam przyznałeś (pod czym się podpisuję) ze sytuacja absurdalna.Ja Tobie także podałem 2 mniej typowe sytuacje,kolega powyżej także,dlatego twoja wydaje się bardzo specyficzna...i krzywdząca.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    po gumie orbit wykazalo mi 0,1 promila. a tak na przyszlosc to jak nie macie pewnosci czy jestescie trzezwi to dmuchajac w alkomat plujcie nic nie wykaze (sprawdzone nie raz).
    P.P.K.K

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    35
    BMW
    Brak
    Skąd
    Trójmiasto
    Tylko teraz tak, nie mam żadnego zakazu kierowania pojazdami. Czy mogę jeździć na tym pokwitowaniu ?? bo chyba jest coś takiego jak domniemanie niewinności w tym całym naszym kabarecie żartobliwie i z przymrużeniem oka nazywanym krajem ?? Czy mam się przesiąść na busy spowrotem i płacić za obsikane pojazdy, często izby wytrzeźwień i noclegownie bezdomnych zarazem...

    Do waszej informacji koledzy: dowiedziałem się że nie można prowadzić jak prawko zatrzymali za jazde pod wpływem czyli tak jak ja że niby piłem. Jakby było nieczytelne czy coś takiego to mozna 7dni na kwitku ale w takim wypadku nie...

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Sorry kolego , powiedz mi czy coś jest napisane na opakowaniu tego amolu ,chodzi mi o związek z prowadzeniem pojazdów. Tylko nie myśl że się czepiam a chcę po prostu wiedzieć czy jest takowe ostrzeżenie.Co do całej sytuacji to mam nadzieje że jakoś szybciej załatwisz te badania i sprawa na pewno wyjdzie tobie na zdrowie bo przecież co nas nie zabije to nas wzmocni . trzymam kciuki :)

  10. #20
    7ka
    Gość
    amol dobra rzecz ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •