Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Woda w aucie

  1. #1
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl

    Woda w aucie

    Z prawej strony jak w temacie na całej długosci podłogi czyli było jej na tyle duzo ze przelała sie od przodu do tyłu bedz odwrotnie :/ srodek do suszenia (2dni) wody było nie mało :/ i teraz sprawdzanie skad leje.. ponad godzina lania wodą podwozie nie puszcza nigdzie, kanały szyberdachu drozne, podsufitka sucha, słupki tez, sciana grodziowa sucha, podszybie tez!!! wiec mi teraz powiedzcie skad miałem tyle wody w aucie?! (nie jest to płyn chłodniczy - zapach)

    Zastanawiam sie nad klimą czy gdzies w naucie skrapla sie woda i lecie pod auto? moze cos jest nieszczelne i wlewa sie do auta? Pomysły bo mi witki opadły :/

    pzdr

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Z klimy raczej nie bo ze skraplania tak duzo by sie nie uzbierało. Ciekawa sprawa. A podszybie sprawdzałeś?
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Lałem na podszybie ostro ale jest sucho :/ mam pokazny zgryz! :(

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    A auto stało jak go zalało?czy nim jechałeś? Może coś od nadkola?
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    556
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    A próbowałeś może od dołu pomiędzy progiem a drzwiami ? Zwykłe lanie nic nie da, ale jakbyś podtrzymał od dołu, tak jak idzie woda np po wjechaniu w kałużę... może pomoże ? :-)

  6. #6
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    TUTAJ wiecej szczegułów..

    pzdr

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar mynio88
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    79
    BMW
    BMW E32 730i R6
    Skąd
    Żabia Wola/LBN
    Siemanko podepnę się pod ten temacik żeby nie zakładać nowego. Mam podobny problemik tylko z drugiej strony od kierowcy. Jak leje wodę na szybę z węża to po chwili cieknie po wiązce w miejscu gdzie kable przechodzą przez ścianę grodziowa, jak by woda wyciekała od strony komory silnika do środka. Nie wiem co z tym zrobić

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Najczęściej przez ścianę grodziową wlewa się woda,trzeba wyjąć zbiornik wyrównawczy i odkręcić osłonę ściany grodziowej,napewno będzie tam sporo korozji.Lejąc wodę na auto niekiedy nie widać skąd,woda ścieka blachą pod dywan.Jeśli cieknie z prawej strony należy odkręcić schowek,osłonę głośnika i podwinąć dywan wtedy lać wodę,z lewej podobnie.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar mynio88
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    79
    BMW
    BMW E32 730i R6
    Skąd
    Żabia Wola/LBN
    No tak właśnie obstawiam że to wina ściany grodziowej. Po 25 latach pewnie niezły tam saigon. Jak będę miał czas to rozbiorę i obadam sprawę

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BOSS302
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    108
    BMW
    E32 - M60B30 '93
    Skąd
    Kraków
    Aktualnie mam ten sam problem już po raz drugi. Poprzednim razem woda do auta dostawała się przez ten plastik który idzie od wnętrza auta, przechodzi przez ścianę grodziową i wchodzi do puszki z kompem pod maską. Okazało się wówczas, że źle były założone uszczelki w ścianie grodziowej. Zasilikonowałem wtedy wszystko i był spokój przez jakiś czas. No ale teraz powtórka z rozrywki, z tym że nie mam pojęcia, którędy tym razem się woda dostaje do auta :( (zalana cała strona pasażera + komora z aku). Mnie też już witki opadły i coraz bardziej myślę o tym żeby się pozbyć bawarki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •