Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Witam

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Osama
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    96
    BMW
    E38 730i Manual
    Skąd
    Kraków

    Post Witam

    Siema wszystkim jestem z okolic Krakowa i od niedawna jestem posiadaczem E38 730i w manualu, od kilku lat jeżdżę E36 i w końcu przyszedł czas na budę odpowiednią do wzrostu
    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar Osama
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    96
    BMW
    E38 730i Manual
    Skąd
    Kraków
    Siema, nowy sezon, nowy setup. Zdjęć jeszcze nie wstawiałem więc czas to zrobić.
    Dodam kilka zdjęć od momentu kupna do wyglądu na dzień dzisiejszy, na montaż czekają jeszcze beżowe komforty z masażem i całe wnętrze, czarna decha już wrzucona bo niedawno zmagalem się z wymianą nagrzewnicy bo się rozszczelniła i miałem siwy dym w środku, słupki i podsufitka zostaje czarna bo jest na nowo oklejona, jak zrobię środek to wrzucę jego zdjęcia. Pozdro!
    Ostatnio edytowane przez Osama ; 23-03-2019 o 22:46

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar Osama
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    96
    BMW
    E38 730i Manual
    Skąd
    Kraków
    Aktualizacja:
    Wnętrze zmienione i gotowe w 95%, pozostało jeszcze wyregulowac schowek, wymienić mieszek, nie wiem czy występowały beżowe, jeśli nie to wpadnie czarny, dywaników będę szukał bo niestety nie było w komplecie tak samo uszczelki drzwi zostały granatowe. Przycisk do regulacji siedziska muszę dorwać bo w jednym fotelu brakuje. Panel poliftowy z przyciskami do rolety i masaży muszę jakoś podłączyć(i znaleźć wtyczkę do niego) ale nie mogę rozpracować jeszcze WDS żeby czytać schematy a dokładniej żeby dojść do danej wtyczki i zobaczyć rozpiskę pinów. Poniżej zdjęcia wnętrza.
    Pozdro!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar WojtekGDA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    36
    BMW
    brak
    Skąd
    gdańsk
    fajnie wygląda na zdjęciu z czarnymi felgami przy tujach. piękna linia
    :)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar Osama
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    96
    BMW
    E38 730i Manual
    Skąd
    Kraków
    Kolejny update.

    7er przeszło większy serwis, wymiana wszystkiego w zawieszeniu łącznie z amorami i sprężynami, amory sachs, springi Jamex - 45/-30, oczywiście zrobiona zbieżność i przy okazji przegląd.
    Wymienione hample na Mikoda GT nacinane i nawiercane, klocki przód i tył również nowe, zrobiony 'ręczny' bo nie działał, okazało się że szczęki były wsadzone jakieś inne które w ogóle nie łapały ścianek bębna i przez to była zerowa reakcja na hamulec postojowy.
    Naprawiony ABS, nie działał z powodu czujnika prawy tył, wymieniony na nowy.
    Wyregulowalem w końcu schowek, domyka się i lampka gaśnie, po zmianie wnętrza był tragicznie złożony i lampka cały czas świeciła i nie łapał na oba zatrzaski.
    Zmieniony mieszek, niestety zamiennik bo nie mogłem znaleźć ori beżowego do manuala.
    Założona elektryczna roleta, upchnięty poliftowy panel, zmienione wtyczki foteli na poliftowe i podłączone masaże.
    Wyregulowalem też deskę bo wydawała dziwne dźwięki na dziurach ja to nazwałem "świerszcze" teraz bardzo rzadko ysze ten dźwięk nie cały czas jak wcześniej.
    Byliśmy siódemka nad morzem łącznie 1600km bez żadnych niespodzianek, jedynie wracając zawadzilem coś na autostradzie i opadła osłona pod silnikiem ale szybko znalazlem w zestawie śrubek pasującą, przykrecilem i mogliśmy jechać dalej.
    To chyba wszystko z ostatnich prac przy aucie.
    Niedlugo czeka mnie zmiana oleju i filtrów.
    Pozdro!
    Ostatnio edytowane przez Osama ; 27-07-2019 o 15:13

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Osama , fajne auto , ale jak dla mnie felgi słabo pasują , myślę również ,że trzeba pomalować progi i doły zderzaków w kolor nadwozia , wtedy dopiero dokładka będzie robić robotę. Sam miałem dylemat w swojej e38 kiedy miałem doły na czarno i trafiła mi się dokładka ALPINA. Jak znajdę foto mojej na styl 32 20" z dokładką to Ci wyślę

    Oczywiście to tylko moja opinia , sam decydujesz co i jak

  7. #7
    Początkujący Użytkownik Awatar Osama
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    96
    BMW
    E38 730i Manual
    Skąd
    Kraków
    @ELVIS dzięki z opinie, moim zdaniem felgi robią tutaj dużą robotę, zresztą długo szukałem takiego wzoru w tych rozmiarach, ale każdy ma swoje zdanie i o gustach się nie dyskutuje co do czarnych dołów, narazie tak zostaje, wiem że są opinie że do limuzyny to nie pasuje, że dokładka ginie w tej czerni i jak jest w kolor to optycznie obniża. Jak trafię nakładki na progi to wtedy będę myślał co dalej, póki co mi tak pasuje bo lubię mieć coś innego niż wszyscy, w takim zestawieniu widziałem tylko dwie takie 7er, bo reszta maluję w kolor. Podobnie jest z listwami i grillem w chromie, każdy mi mówi rób shadow a mi właśnie podobają się te chromy i myślę jeszcze nad ori listwą na tylną klapę. W tym sezonie zostaje tak jak jest, zobaczymy jakie pomysły mi przyjdą w zimie.
    Pozdro

  8. #8
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Popatrz jak to u mnie wygląda :

    [IMG][/IMG]


    Titansilber plus Shadow line


    Jutro to foto usunę żeby Ci w temacie nie śmiecić.
    Ostatnio edytowane przez ELVIS ; 29-07-2019 o 14:09

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jpj
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    763
    BMW
    E32/E46/4R
    Skąd
    PL

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Jutro to foto usunę żeby Ci w temacie nie śmiecić.
    A po co? Elvis daję lajka! Kozak!

    Osamam fajne E38!
    Ostatnio edytowane przez jpj ; 30-07-2019 o 00:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •