Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Tylna klapa.

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    650
    BMW
    E66 750Li, E66 760Li, G31 530xD, G05 45E
    Skąd
    Poznań
    (...)
    Podsumowując, klapa od LCI pasuję do preLCI zderzaka itp.
    Najlepiej montować ją w dwójkę bo samemu jest trudno, modyfikacja łatwa i cieszy oko.
    Przy okazji można zmienić sprężyny na LCI, wtedy klapa chodzi prawie sama.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 20-07-2017 o 08:42

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar darekbb
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    1,521
    BMW
    E38 730iA 1995
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Przerobienie e65 przedlift na polift to jedyne sensowne rozwiązanie aby ten samochod zaczął w miare wyglądać. Poza tym pytanie nie bylo czy to przerobić tylko jak, skoro ktos chce miec takie auto to jego sprawa. Pozniej najwyzej troszke taniej sprzeda lub trudniej ale nie sądzę
    Ostatnio edytowane przez darekbb ; 17-07-2017 o 14:54

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Panowie powiem wam tak. Przerobiłem swoje auto 2003 na pełną wersję poliftingu ALPINA PAKIET i wszystko robiłem na ori częściach, wtyczkach, śrubkach:
    1. Zderzak przód
    2. Zderzak tył
    3. Lampy przód + tył
    4. Maska+ błotniki
    5. Wiązka klapy
    6. Radio LCI+ zmieniarka + navi DVD z Polskim Menu
    7. Fotele przód i tył
    8. Lodówka
    9. Podsufitka alcantara
    10 i... wiele innych jak felgi alpina 21"

    Auto w tamtym roku wystawiłem na popularnym portalu alledrogo.....pl za kwotę 48600PLN.

    Kupców było dwóch i jeden zdecydował się przyjechać.
    Dzwonił w poniedziałek i umówiliśmy się na sobotę.
    W tym czasie zamontowalem w aucie jeszcze deskę w skórze, boczki w skórze całe i podwójne szyby.
    Kiedy Pan zazadzwonil potwierdzić wyjazd poinformowałem go ze doszły nowe modyfikacje i trzeba bedzie dopłacić. Nie zrazil się i przyjechał.
    Niestety nie dogadaliśmy się ostatecznie w sprawie dopłaty jaką bym chciał i autko zostało że mną czego nie żałuję bo znaleźć egzemplarz który zna się na wylot po tylu modyfikacjach jest trudno.

    (...)

    Ja ludzi wprowadzających mody w swoich autach nazwałbym pasjonatami BMW bo dzięki temu jesteśmy w stanie sami podlubac i naprawić swoje wielorybki.
    Zdanie może mieć każdy różne aczkolwiek kulturę osobista kazdy powinien z nas mieć na wysokim poziomie skoro jest na tym forum
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 20-07-2017 o 10:08

  4. #14
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    Post

    (...) Oczywista oczywistość ze lift jest duuuzo ladniejszy. Szkoda ze nie zrobilem zdjecia bo akurat obok mojej na zlocie stal srebrny przed lift, moja wygladala przy niej jak nowszy model.

    Mozecie teraz posiadacze przed liftow dostawac bialej goraczki zaden model bmw przed liftem nie byl ładniejszy od polifta a szczególnie e65 gdzie zmiany sa ogromne na zewnątrz jak i wewnątrz. Jedynie posiadacze przed liftow twierdza inaczej hehe

    Cytat Zamieszczone przez darekbb Zobacz posta
    Przerobienie e65 przedlift na polift to jedyne sensowne rozwiązanie aby ten samochod zaczął w miare wyglądać.
    Dobrze powiedziane...
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 20-07-2017 o 08:43

  5. #15
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Także ten, i tego...

  6. #16
    Vip Vip Awatar matsember
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    324
    BMW
    G21 320i, ex E65 745i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Szkoda ze nie zrobilem zdjecia bo akurat obok mojej na zlocie stal srebrny przed lift, moja wygladala przy niej jak nowszy model.
    Jeśli stałeś z tyłu za domkami i obok jeszcze Sebobasa to pewnie o mojego przedlifta chodziło ;) Mi się przedlift bardzo podoba i zawsze go chciałem, ale szczerze muszę przyznać, że ogólnie polift bardziej mi się podoba. Tylne lampy mają wg. mnie więcej charakteru w przedlifcie i mają ten urok, ale gdybym teraz kupował E65 to pewnie wybrał bym polifta.
    Nie wiem czy Twój felunek robił taką robotę czy to, że może ja stałem w dołku, ale polift wygląda jak by był większy z każdej strony, potężniejszy. I nie chodzi mi o to, że Long tylko nawet sam przód, maska. Pierwsze co pomyślałem po zlocie to to, że jak gumy będą do wymiany to zmienię felgi na 19''/20'' ;)

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    To w takim razie szkoda, że i mbie nie było ������

  8. #18
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez matsember Zobacz posta
    Jeśli stałeś z tyłu za domkami i obok jeszcze Sebobasa to pewnie o mojego przedlifta chodziło ;) Mi się przedlift bardzo podoba i zawsze go chciałem, ale szczerze muszę przyznać, że ogólnie polift bardziej mi się podoba. Tylne lampy mają wg. mnie więcej charakteru w przedlifcie i mają ten urok, ale gdybym teraz kupował E65 to pewnie wybrał bym polifta.
    Nie wiem czy Twój felunek robił taką robotę czy to, że może ja stałem w dołku, ale polift wygląda jak by był większy z każdej strony, potężniejszy. I nie chodzi mi o to, że Long tylko nawet sam przód, maska. Pierwsze co pomyślałem po zlocie to to, że jak gumy będą do wymiany to zmienię felgi na 19''/20'' ;)
    Long byl Sebobasa a moja byla na indyvidualach... no to nie tylko posiadacze poliftow maja takie zdanie :-) ogolnie widac ze Twoj egzemplarz jest zadbany ale polift jest ladniejszy...

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Kiedy następny zlot?!

  10. #20
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Maj/czerwiec 2018r

Podobne wątki

  1. [karoseria] Tylna klapa?
    Przez SIWEK30283 w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 02-12-2012, 08:51
  2. [karoseria] klapa tylna
    Przez jędrek w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2012, 20:41
  3. Klapa tylna do góry i w dół
    Przez olejus w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 26-12-2011, 13:54
  4. klapa tylna hydrauliczna e32
    Przez luki730i w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 17-02-2011, 20:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •