Ok znalazłem, wymieniłem fuse 108. Na wtyczce od sterownika abs/dsc na pinie nr 6 wróciło napięcie, po skasowaniu błędów jednak dalej ISTA krzyczy
0E Błąd przekaźnika zaworu.
Podpowiada:
The control unit for traction control must be repleced. Control unit for traction to jest sterownik ? W sensie że ten na tym obrazku ? http://zmniejszacz.pl/zdjecie/148/552514_IMG_3563.jpg
edit2: radość przedwczesna, brak zasilania na czerwonym i czarno-czerwonym kablu :(




Odpowiedz z cytatem