Na początek podłącz się pod kompa i podczas jazdy sprawdź które kolo dostaje źle odczyty prędkości obrotowej. Dużo rzeczy masz opisane w wątku wymiana czujnika ABS, walczę z podobnym objawem u siebie. Tyle ze mi padł czujnik ABS, zaświeciły się kontrolki ABS i asc , wymieniłem czujnik i wtyk bo rozleciał się przy demontażu. Efekt taki że czujnik na 100%sprawny, kontrolki zgasły, a poniżej 40 km/h ABS tłucze po pedale sprzęgła i na wszelki wypadek jeżdżę z wyłączonym asc. Przyczyny dalej nie znam co jest nie tak, czy luty na kablu robią za dodatkowy opornik? Czy moduł ABS poleciał? Cholera wie.
W każdym razie u Ciebie błąd jakby po stronie łożyska. Żeby nie wymieniać bez sensu to sprawdzić które kolo i podłączyć się pod oscyloskop to będzie widać jaki sygnał idzie.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka