Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: 740i Biarritzblau

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pablo_el
    Dołączył
    Dec 2016
    Posty
    143
    BMW
    e38 744 1997 e36 M50b20nv 1997
    Skąd
    Bialystok

    Post 740i Biarritzblau

    Jestem nowy a oto moja 744 z 1997, kilka szybkich fotek. Powoli sklejam strone na fejsie, bede wrzucać co lepsze tam. Uzbierało sie ponad 400 więc nie ma co bombardować

    Aktualne fotki https://www.facebook.com/744m62b44/

    Jest to jeden z 10k egzemplarzy wyprodukowanych w tym kolorze - najładniejszym niebieskim. Dodatkowo auto posiadało indywidualne niemiecki tablice rejestracyjne oraz dwóch właścicieli - jestem trzecim, pierwszym w Polsce.

    Plany to klasyczny restomod - żadnych gwintów spojlerów etc. Wszystko w celu zachowania auta i użytkowania go jak najdłużej. Stąd też LPG sekwencja, felgi zostaną 16 calowe oraz oryginalne zawieszenie. Debatuje tylko czy zakładać hamulce z wersji V12 ale seria się sprawdza całkiem nieźle.

    Modyfikacje mechaniczne które już zostały zrobione - założony termostat 80C, elektryczny wiatrak zamiast wiskozy, nowy napinacz rozrzadu (ma dłuższą sprężyne), kolektor dolotowy z e53.

    Dodatkowo rdza atakuje lewy próg, malowania domaga sie maska ale pewnie skończy się na całym aucie. Ostatnio zakupiłem nakładki na progi poliftowe ale jeszcze nie mam nawet zdjęć. Jeszcze nie wiem co zrobić z wydechem - końcówki zostały dołożone przez poprzedniego właściciela (reszta seria) i narazie mi nie przeszkadzają.

    Modyfikacje wnętrza to ekran 16:9, mniejsza kierownica z e36 (planowana taka sama z e46 multifunkcja) oraz dołożenie podświetlanych klamek. Reszta zostanie jak w oryginale.












    Ostatnio edytowane przez Pablo_el ; 30-07-2018 o 11:09 Powód: foteczki umarły

Podobne wątki

  1. [E38] e38 740i
    Przez Cristoph w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-01-2015, 18:03
  2. E38 740i 95r
    Przez Dziewon w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 01-07-2009, 17:05
  3. E38 740i - co Wy na to?
    Przez PawelM. w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-06-2009, 22:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •