Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: [ pozostale] co w planach???

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski

    [ pozostale] co w planach???

    byla krytyka, co co kocham, a co musicie zrobic w swojej e38? ja nastepna rzecza z ktorą sie przymierzam to lozyska w przednich kolach, juz je slychac powoli, przynajmniej jedno

  2. #2
    7ka
    Gość
    a ja uszczelke ...gdzies w silniku jakis przewod lub wlasnie uszczelka oleju napedowego mi sie poci..

    kupno nowej lampy przedniej lub uzywki w dobrym stanie

    polakierowac maske

    kupic czujnik pdc

    kupic kola na lato

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    156
    No to ja musze kupic:
    - czujnik pdc
    - sprezyny na przod (jakies uzywki)
    - lampy na tył po lifcie
    Narazie tyle ;D
    Deutsche Bank

  4. #4
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Ja - uszczelkę pod szybe ,pod dekiel, Navi, i jakieś pierdółki :D

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Obniżenie przodu ( jak dojdą sprężyny ;( ) ,
    wymiana wahacza z przodu,
    założenie rolety na tył,
    rolety na boczki-priorytet bo dziecku świeci w oczy :)
    zlokalizowanie stuków w prawych przednich drzwiach
    zlikwidowanie drżenia kierownicy ( przy 80-100km/h również przy hamowaniu )
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    179
    BMW
    Było e38 728 96 r. a treaz w trakcie poszukiwań nastepnej
    u mnie silnik zaczal nierowno pracowa pomiedzy 90 - 110 km/h :( ... ale czuje ze to wina lezy w instalacji gazowej ( moze filtry a moze siwece do wymniany ) ........

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    79
    BMW
    e38 728iA 2001
    Skąd
    Siedlce
    a ja muszę zatankować gaz i wymienić uchwyt na napoje z przodu bo go ostatnio połamałem.

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    gasior jaki masz rozmiar opon w aucie? bo wydaje mi sie ze troszke za niski, tak samo jak umnie, ja mam 245/45r17 i powiem ze niebardzo mi sie na tym jezdzi, troszke nisko i na koleinach wiekszych fruwam jak kombinerki po chodniku, na wiosne planuje cos zalozyc w odpowiednim rozmiarze, juz ten senon dociagam jakos, jest tylko maly problem bo felgi ma z et10 i przy skrecie mam bardzo blisko nadkoli z przodu i boje sie ze jak zaloze wyzsze to mi troszk moze ocierac, jakie wy macie et?

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    gasior jaki masz rozmiar opon w aucie? bo wydaje mi sie ze troszke za niski, tak samo jak umnie, ja mam 245/45r17 i powiem ze niebardzo mi sie na tym jezdzi, troszke nisko i na koleinach wiekszych fruwam jak kombinerki po chodniku, na wiosne planuje cos zalozyc w odpowiednim rozmiarze, juz ten senon dociagam jakos, jest tylko maly problem bo felgi ma z et10 i przy skrecie mam bardzo blisko nadkoli z przodu i boje sie ze jak zaloze wyzsze to mi troszk moze ocierac, jakie wy macie et?

    245/45 to ja mam na 19 calach:( z przodu przy 17-tkach musi byc 245/55 chociaz to rozmiar od e65
    a wracając do tematu ta ja musze w mojej jednej zaprawke na rancie drzwi zrobic a tak poza tym to nic :) odpukac - wszystko juz porobione :)
    a ztymi stukami co pisze evan to chyba jakas wada e38 mi cos w jednej puka niby ze dzrwi a moze z okolocy bocznego słupka :(

  10. #10
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Ja musze umyc przednia szybe od srodka - bo jakos nigdy nie mam na to czasu ;D

    A tak na serio - to chyba musze wymienic uszczelki pod tymi deklami od swiec - bo znow mam swiece mokre (wymienialem te uszczelki juz raz rok temu). Wymienic filtry w instalacji gazowej. Wymienic tuleje gumowo metalowe na przednich wachaczach, i zlikwidowac katalizatory.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •