Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: [ pozostale] co w planach???

  1. #11
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    u mojego ojca stuka tez cos w dzwiach z lewej strony, juz doszlem ze to linka, maly test, zamykasz drzwi na amen (pypcia wciskasz) pociagasz za klamke i trzymasz i jedziesz po wybojach, linka jest naprezona i jezeli nic nieslychac to juz wiadomo ze pancesz odzepil sie i lata gdzies w drzwiach

    ps opon, felgi z oponami kupilem za 600zl i teraz zima chcem oddac felgi do polerowania (do firmy jednego z naszych klubowiczow :-) a w miedzyczasie zkolowac sobie oponki w odpowednim rozmiarze, szukam 235/55r17 i wydaje mi sie odpowiednim rozmiarem moze nie do tego auta a na polskie drogi :-)

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    a propos, bylem w focie ostatnio, pogadalem chwilke i dowiedzialem sie ze jest mozliwosc zamowienia zestawu tuleji do wachaczy na przod firmy chyba. podkreslam chyba!! FEBI o wiekszej sztywnosci a ze w e38 mozna wymienic praktycznie same tuleje w wachaczach wiec chcem se to porobic zimą, aha cena zestawu "jak dlamnie" 180zl, zaloze i powiem jak sie jezdzi,

    taka ciekawostka


    aha zapomnialem, do wymiany radio z alpine do orginalnego bo juz zmieniarka leci :-)

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    59
    No ja planow tez troszke mam na przyszlosc.
    Wiekszosc kosmetycznych bo mechanicznie jak na razie tip top.
    No i ciagle mysle zeby troszke moc zwiekszyc :P

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    Siemka! Ze spraw chyba ważnych to mam do wymiany trzy świece żarowe, bo jak gość sprawdzał motor na kompie to stwierdził, że trzy z ośmiu są zwalone. Ale o dziwo powiedział, że w zimie raczej nie powinno być problemów z odpalaniem bo na pięciu sprawnych motor i tak sobie poradzi. Pytanko. Może ktoś od diesli ma wtym względzie jakieś doświadczenie jak jest z odpalaniem zimą na niesprawnych wszystkich świecach żarowych?
    Inne sprawy do załatwienia to chyba jak się wkurzę to kupię koła 19 lu 20-tki. Ale tu jest odwieczny dylemat- komfort jazdy na 16-tkach czy wygląd na większych. Korci mnie też założyć blendę na tylną szybę. Co o tym sądzicie?
    Pozdrawiam!
    Pozdrawiam!

  5. #15
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Auto ma byc sprawne wiec kase którą chesz włozyc w blende daj na swiece! i 7 to nie 3 zeby blendy zakładac ;) co do komfortu vs wygladu to proponuje 17".... bedzie kompromisowo..

    pzdr

  6. #16
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    ...a ja w nastepnym roku na wiosne chce dac szyc nowa\ skore na siedzenia...
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    179
    BMW
    Było e38 728 96 r. a treaz w trakcie poszukiwań nastepnej
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    gasior jaki masz rozmiar opon w aucie? bo wydaje mi sie ze troszke za niski, tak samo jak umnie, ja mam 245/45r17 i powiem ze niebardzo mi sie na tym jezdzi, troszke nisko i na koleinach wiekszych fruwam jak kombinerki po chodniku, na wiosne planuje cos zalozyc w odpowiednim rozmiarze, juz ten senon dociagam jakos, jest tylko maly problem bo felgi ma z et10 i przy skrecie mam bardzo blisko nadkoli z przodu i boje sie ze jak zaloze wyzsze to mi troszk moze ocierac, jakie wy macie et?
    narazie smigan 225/45r 17 przod a tyl 235/45r17 ( a po autostradzie jezdzi sie super ) ale po Wrocku juz nie koniecznie na zime chce kupie felgi i opony 215/65/r16 a na wiosne zostane przy felgach 17 a kupie tylko opony 235/55 mam nadzieje to dobry wybor....

  8. #18
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez jasko1969
    I jak się wkurzę to kupię koła 19 lu 20-tki. Ale tu jest odwieczny dylemat- komfort jazdy na 16-tkach czy wygląd na większych. Korci mnie też założyć blendę na tylną szybę. Co o tym sądzicie?
    Pozdrawiam!
    zadnej blendy..to jest elegancka limuzyna..no jesli juz troche bardziej rasowo sportowo ale tez do twarzy i ja bardzo chetnie sie z kims zamienie to shadowline..i to tyle z dodatkow do e38 (w sumie to zaden dodatek)

    co do felg to jesli chcesz komfort i wyglad to walilbym w 18"

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    216
    BMW
    E32 730i M60B30 '92, E34 525iX M50B25 '92
    Skąd
    okolice Krakowa
    U mnie tego sie troche zebralo:
    - akumulator
    - zimowe opony
    - uszczelka przedniej szyby (dolna)
    - uszczelka pod deklami
    - uszczelka pod korkiem wlewu oleju
    - chlodnica (ponoc jest juz ryzykowna)
    - PDC - 2 czujniki
    - wymiana oleju w skrzyni (w silniku tez)
    - zaprawki na dolnych rantach drzwi
    i.....chyba to tyle... mam nadzieje ;)
    Pozdrawiam
    Gwozdziu
    ------------------------------------------------

  10. #20
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Gąsior
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    gasior jaki masz rozmiar opon w aucie? bo wydaje mi sie ze troszke za niski, tak samo jak umnie, ja mam 245/45r17 i powiem ze niebardzo mi sie na tym jezdzi, troszke nisko i na koleinach wiekszych fruwam jak kombinerki po chodniku, na wiosne planuje cos zalozyc w odpowiednim rozmiarze, juz ten senon dociagam jakos, jest tylko maly problem bo felgi ma z et10 i przy skrecie mam bardzo blisko nadkoli z przodu i boje sie ze jak zaloze wyzsze to mi troszk moze ocierac, jakie wy macie et?
    narazie smigan 225/45r 17 przod a tyl 235/45r17 ( a po autostradzie jezdzi sie super ) ale po Wrocku juz nie koniecznie na zime chce kupie felgi i opony 215/65/r16 a na wiosne zostane przy felgach 17 a kupie tylko opony 235/55 mam nadzieje to dobry wybor....
    to oponki masz jeszcze nizsze niz moje, zgroza, co do rozmiaru 235/55r17 to naprawde bedzie to najwygodniejsze na polskie koleiny i dziury, sam takich szukam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •