Nie aktualizowałem tematu, bo jakoś brakowało weny ale w sierpniu 2017 stałem się szczęśliwym posiadaczem e38. Zrobiliśmy wspólnie ponad 15k km i nie żałuję ani złotówki wydanej na 7er. Silnik m52b28tu + LPG, w momencie kupna 228k km przebiegu. Jeżeli wierzyć książce serwisowej i wpisom w serwisie BMW to przebieg jest oryginalny. Full opcja to to nie jest ale po przesiadce z e36 czuć różnicę, że jest to najwyższa klasa BMW. Dokładka "Alpina", krótsze sprężyny i styling 95 dopełniają całości. To było dobre 16 miesięcy. Nigdy mnie nie zawiodła a wymieniałem jedynie to co się po prostu zużyło. Niestety albo i stety przyszedł czas na zmiany także e38 jest do sprzedania. Zainteresowanych zapraszam na pw. Pozdrawiam.
![]()







Odpowiedz z cytatem