Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Witam!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    7
    BMW
    e36
    Skąd
    Mielec

    Post Witam!

    Witam wszystkich użytkowników forum. Kultura wymaga przywitania więc jestem. Szczęśliwy posiadacz e36 poszukuje e38 dlatego uważam, że to forum pomoże mi w poszukiwaniach. Jeszcze raz Dzień Dobry!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Prima
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    157
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez GrubyGrubas Zobacz posta
    Witam wszystkich użytkowników forum. Kultura wymaga przywitania więc jestem. Szczęśliwy posiadacz e36 poszukuje e38 dlatego uważam, że to forum pomoże mi w poszukiwaniach. Jeszcze raz Dzień Dobry!
    Cześć, polecam taką zmianę :-) miałem 2x e36 teraz e38 i nie wyobrażam sobie że miałbym kiedyś wrócić do trójki :-)

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2017
    Posty
    7
    BMW
    e36
    Skąd
    Mielec
    Nie aktualizowałem tematu, bo jakoś brakowało weny ale w sierpniu 2017 stałem się szczęśliwym posiadaczem e38. Zrobiliśmy wspólnie ponad 15k km i nie żałuję ani złotówki wydanej na 7er. Silnik m52b28tu + LPG, w momencie kupna 228k km przebiegu. Jeżeli wierzyć książce serwisowej i wpisom w serwisie BMW to przebieg jest oryginalny. Full opcja to to nie jest ale po przesiadce z e36 czuć różnicę, że jest to najwyższa klasa BMW. Dokładka "Alpina", krótsze sprężyny i styling 95 dopełniają całości. To było dobre 16 miesięcy. Nigdy mnie nie zawiodła a wymieniałem jedynie to co się po prostu zużyło. Niestety albo i stety przyszedł czas na zmiany także e38 jest do sprzedania. Zainteresowanych zapraszam na pw. Pozdrawiam.




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •