Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [ pozostale] Problem z spryskiwaczami jak je rozebrac

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 740 IL
    Skąd
    Chorzów/Końskie

    [ pozostale] Problem z spryskiwaczami jak je rozebrac

    Witam tak jak w temacie mam problem z spryskiwaczami szyb po wymianie pompki jest wyciek z spryskiwaczy gdzies w masce samochodu.Z tego co zauwazylem nie ma mozliwosci dostania sie do spryskiwaczy po zdjeciu tapicerki maski od srodka tylko od gory poprzez zdjecie tej kratki przy szybie na masce samochodu.Wiec moje pytanie jak to zrobic zeby nic nie uszkodzic bo kratka jest przymocowana na jakies nity wiec prosze o pomoc.Z gory wszystkim dziekuje

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Witam.
    Po zimie miałem ten sam problem - spadł wężyk gumowy pod tą plastikową kratką na masce. Jeżeli Twoja kratka jest oryginalnie zamocowana (na takie plastikowe, czarne 'nity', pośrodku mające mały bolec) to wystarczy, że dopasujesz nieco mniejszy od średnicy tego bolca śrubokręt i używając trochę siły, powciskasz te bolce do środka (tylko uważaj, żebyś ich nie pogubił). Zapinek jest 5, w każdej ten bolec musisz wcisnąć i zaczepy puszczą. Prawdopodobnie stało Ci się to samo co u mnie - letni płyn od spryskiwaczy zamarzł i wężyk zsunął się z dyszy.
    Kratkę mocujesz w taki sposób: wkładasz w nią te czarne nity, kładziesz na swoim miejscu na masce i od góry wkładasz te bolce (najlepiej je dociskać większym śrubokrętem, bo nie wepchniesz bolca z powrotem do środka, tylko będzie na równo z nitem, czyli tak, jak powinien być). Cała operacja jest bardzo prosta, życzę powodzenia ;)

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    90
    BMW
    BMW E38 740 IL
    Skąd
    Chorzów/Końskie
    no wielki dzieki kolego o to mi wlasnie chodzilo dziekuje zycze minlej niedzieli :papa:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •