Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Wątek: Moja nowa prawie siódemka ;D

  1. #1
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki

    Moja nowa prawie siódemka ;D

    Jak już pewnie niektórzy z Was wiedzą musiałem sprzedać swoje E38 i zamienić na coś z napędem 4x4.
    Wybór padł na E53 czyli X5.
    Jak narazie jestem zadowolony z jazdy tym autem. Oczywiście daleko jej do serii 7 jeśli chodzi o komfort ale daje rady.
    Duży plus to spalanie- jak narazie średnia to 9,8 - głównie jazda na małych odcinkach więc super.
    Oto kilka fotek w wersji zimowej i letniej ;)
    Wyposażenie całkiem fajne. I przede wszystkim autko jest z małym przebieg -79Tkm i to widać i czuć. Wszystko jest spasowane, jest cicho , nic nie puka nic nie stuka, pachnie skórą. Naprawdę autko było w dobrych rekach.
    Dobra koniec gadania - fotki ;D



    Moje okno na świat ;D

    Wersja zimowa


    Czyż nie ma ślicznego spojrzenia...ehhh

    No i lato



    Z ciekawszych rzeczy w tym aucie to napewno pneumatyczne zawieszenie z regulowana wysokościa zawieszenia. Na fotkach jest na najnizszym poziomie, który podnosi się w tryb normal ( czyli środkowe położenie ) powyżej 30 km/h. Tryb najniższy umozliwia łatwe wsiadanie i pakowanie do bagażnika. Tryb off-road-najwyższy wyłącza się powyżej 80km/h. Także większość jazdy odbywa się na normal. Autko lepiej wybiera dziury niż zwykła X5 ale jak juz pisałem do serii 7 jest jej daleko ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #2
    7ka
    Gość
    fajne bo shadow,i ten zawias ciekawy :)

    zdjecia niestety bardzo malej rozdzielczosci... :?

    to chyba dobry wybor dla ciebie ;)

  3. #3
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ten super fotosik mi tak pomniejszył :razz:
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #4
    7ka
    Gość
    ja nie wiem czemu ten fotosik ma taka rzesze...

    http://www.imageshack.us/ jak dla mnie jest debesciak ;)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Jak dla mnie to bardzo fajne autko , widzę , że wypas ma dość bogaty , gratuluję zakupu i życzę bezawaryjnej jazdy. Jaki to silniczek 3.0d ?

    pozdrawiam

    bosman

  6. #6
    No niech Ci będzie że fajne autko :P Nie no ładna sztuka i jaki ma motor bo nie mogę się dopatrzeć oznaczenia na fotce :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    Gratulacje :) Piekny samochodzik

  8. #8
    Nie ma co patrzec!

    Widac od razu ze 3.0d atrapa Cie EVAN zdradzila no i brak wydechow ma widoku.

    Wozek piekny no i panorama glass :medit:

    Zycze bezawaryjnosci i zadowolenia z wozu
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  9. #9
    Fajny wózek ;D

    Oby się dobrze sprawował i nie generował kłopotów :)

    Jak to dobrze, że mam asfalt pod samą bramę.... ;D ;D

    A co do fotek, usuń zapis "med" z końca nazwy pliku i będzie ok (czyli zamiast xxxxmed.jpg zrób w linkach xxxx.jpg)

  10. #10
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Dzięki Sylwekk już poprawiłem ;D
    Tak, to 3.0d - 4,4 nie paliłby średnio 9,8 ;D
    Wyposażenie całkiem fajne, ma nawet podświetlenie klamek w środku a na zewnątrz światła pod lusterkiem oświecające troche placu obok auta. Dużym plusem jest dla mnie servotronic - rewelacja. Tak samo adaptacyjne bixenony.
    A co do panorama dach to powiem szczerze, że nigdy nie byłem zwolennikiem szyberdachu ale sie powoli przekonuje do niego. Sprotowe fotele też są wygodne choć celowałem w komfortsitze. Denerwuje mnie to, że przy zapalaniu włacza się na monitorze komunikat o telefonie którego nie ma :/ i nie wiem jak to wyłączyć :oops: i jeszcze ten debilny przełącznik na wiadomości drogowe w radiu :razz: jak to wyłączyć? . W e38 tez to miałem i też tego nie umiałem wyłączyć.
    Aha i chyba sie wybiorę do Adama do W-wy na polerkę lakieru. Strasznie jest taki blady i ma takie delikatne ryski-chyba od myjni mechanicznej. Przejechałem trochę pastą i całkiem inny lakier. Ale chce żeby to zrobili profesjonaliści ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •