Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 73

Wątek: [felgi] pokaz swoja 7er na zimowych felgach...

  1. #1
    7ka
    Gość

    [felgi] pokaz swoja 7er na zimowych felgach...

    niestety robi sie coraz zimniej...wiec tak sobie pomyslalem ze fajnie byloby zrobic taka galerie naszych 7er na zimowych kolach.. ;)

  2. #2
    7ka
    Gość
    hmm...jako 1szy bede :P

    wiec sa to 235/60/16 felga 16"x7,5J-ET20


  3. #3
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    U nas jeszcze słonko świeci więc chyba jeszcze nikt nie zmienił felunku :D

  4. #4
    7ka
    Gość
    wiem wiem... ;)

    ale wiesz..jak bedzie temperatura robila sie coraz nizsza ..temat jak znalazl..no i kolejna okazja zeby ogladac nasze 7ki :P
    ze tak powiem lanos (lans) caly rok.. :hah:

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    drugi

    215/65r16

  6. #6
    7ka
    Gość
    uuuu witam w klubie Styling 15
    Exklusiv-Styling
    ;)

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    To i ja wtrące 2 grosze :)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    najlepiej wyglada krzywego - jak rzadowka na tych BOR-style'ach :D Evan nawet calkiem spoko ta Twoja, smieszne tylko takie male, schowane w nadkolu tylnym kolko, w porownaniu do sloneczek ;)

    7ka zmieniaj na 17-tki bo przez lift, glebe i te amerykanskie kierunki to Twoje auto jest hmmm... nie wiem jak to nazwac - sportowy styl? nowoczesny? no w kazdym razie u Ciebie jakos najmniej pasuja te felgi... to moje subiektywne odczucie oczywiscie... jak sa duze felgi i obnizone zawieszenie to wiadomo o co chodzi, a przy malych felgach wydaje sie jakis taki zarwany czy cos... mam nadzieje ze sie nie obrazisz za ta krytyke :) to tak samo jak masz stuningowany samochod i zalozysz do niego stalowki - od razu widac ze cos tu nie gra ;)

    ale oczywiscie nawet w zimowej szacie co siodema to siodema ;) ja tez moje ori szesnastki z zimowkami musze do Probka przywdziac bo zaczynam sie na wodzie slizgac wieczorami :)

  9. #9
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Qbek ale patrz kurde ja mam przód obniżony niby o 40mm a 7ka ma niżej przód niż ja ;( a ma -35mm już nie wiem czemu mi tak wysoko stoi :?
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    Cytat Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
    Qbek ale patrz kurde ja mam przód obniżony niby o 40mm a 7ka ma niżej przód niż ja ;( a ma -35mm już nie wiem czemu mi tak wysoko stoi :?
    No co Ty ?? :shock: nie wyglada na obnizony rzeczywiscie... a tyl tez niby jest nizej? bo ja sie nawet zastanawialem czemu taki duzy odstep kola od nadkola z tylu... wyglada jakby byl wyzej niz oryginalnie... moze masz amortyzatory za "mocne"?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •