Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: jak sprawdzic iskrę i paliwo

  1. #21
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    umieszczaj fotki np. na picassa lub fotosik.pl i dajesz linki :)

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar m.r.77.bmw
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    312
    BMW
    E34 520
    Skąd
    iNOWROCŁAW
    Neuf wielkie dzięki bo też miałem z tym problem . :)

  3. #23

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    więc tak... alarm odłączony... ten co go zakładał to jakiś psychol.... ale.... samochód dalej ma takie same objawy... odpala po nocy, i po chwili gaśnie...i już nie odpala ... ogólnie bez reguły....w środę podłączam go pod kompa ale już elektryk typuje czujnik położenia wału.... wiecie może ile kosztuje takowy???

  5. #25
    "Włoszczyzna" 100-150zł, BMW 350zł, kiedyś były jeszcze hella ale teraz już nie do dostania. Chyba że jakiś odział helli by ściągnął. Ceny w zależności od źródła i posiadanych rabatów.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    mam w inter-cars praktycznie maksymalne zniżki...

    sądzicie że czujnik położenia wału moze tak w balona lecieć.. pali nie pali... gasi auto podczas jazdy???

  7. #27
    Miałem tak że czasem palił za ósmym razem, a czasami od kopa. W końcu zakończył żywota. Jak masz możliwość to podmień/zamień od kogoś.

    Czujnik położenia wału w IC:

    http://sklep.intercars.com.pl/result...sk=&lang_id=PL

    Odejmij rabat i masz cenę.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    uff... nawet bez rabatu to nie jakis przerażający wydatek.... niestety nie mam nikogo na podmianę ale wierzę w tego elektryka.. który odłączając alarm ściągnął cała deskę, pół auta wymontował w poszukiwaniu wpięcia alarmu, bepieczników które były poukrywane w progach i takie tam.. :razz: ... jakiś czub go montował... facet widzę ma pojęcie i nie ściemnia...
    problem w tym że zasugerowałem mu alarm oraz antynapad który kiedys sprawiał podobne problemy jednak wtedy brzeczał beeper a teraz tak jak by to robił po cichaczu... tak myślałem a facet wykonał kawał dobrej roboty i ZONK.. fura dalej nie pali....ale cóż... człowiek uczy się na błędach....
    co mi sie podoba.... diagnostyka to 60 pln a nie 250 pln.... nie naciąga i tyle...

  9. #29
    Widocznie elektryk a nie hydraulik :D

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    żebyś wiedział.... :D ale ostateczną ocenę wystawie w połowie przyszłego tygodnia :) jak bedzie już palić.... taka mam nadzieję...ze wzgledu na opór ludzi w jego warsztacie i tak wziął mnie awaryjnie....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •