Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: wspomagania przewody pekaja heelp

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez max
    Jaki olej do wspomagania - czerwony tak ? do e38 740 .
    pytam bo w 750 e32 miałem zielony !
    I ja mam to samo. /e38 740/

    jesli masz nivo, to zgodnie z tym co wczoraj powiedział mi Sylwek i z tego co zrozumiałem, to nie jest to płyn jako taki tylko to servo, lecz ogolnie do hydrauliki.

    Jesli masz CHF11S to znaczy ze jest to płyn zielony- i podobno nie powinno sie go z niczym mieszać
    ja to zrobilem kilka dni temu- dokałem texaco mieszalny ze wszystkim/był zółtawy/.
    Pani w BMW z Narbutta w Warszawie powiedziala, ze nie wolno mieszac, tylko kupic taki jak jest na nakrętce.
    Poki co czeka mnie wymiana całego płynu z układu. ok 3 l :/
    per aspera ad astra

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    nie ma nivo !
    mam za to s-edc utwardzane zawieszenie elektronicznie , jak sie domyślam amorki są impulsem po części zamykane i jest twardszy.

    przy okazji ... chętnie bym kupił takie amorek od kierowcy z tym systemem s-edc.
    nowy to masakra cenowa , a mój ma lekki luzik i stukocze na razie z lekka...
    dobry bym kupił :)

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    63
    BMW
    e38 750
    Skąd
    er one
    Cytat Zamieszczone przez nicolas
    no nie jest to takie łatwe ale może sie uda my próbowalismy róznych cyrków zacisków itp. niby jest ok. ale juz widze że sie poci
    jak dasz rade to napisz co i jak i ile szmalcu poszło :P

    pozdrawiam
    Prawie mi sie udalo , prawie bo pieprzone sruby sie ukrecaja a nie chca sie wykrecic .Po kilkuset nakretkach, ktore trzymaja oslony dotarlem do tych przewodow ,sa to zwykle przewody hamulcowe .Tylko te stare nie byly miedziane ,ale tylko pokryte miedzia i dlatego na przetarciach rdzewialy , a koszt nowego przewodu 4,5 metra (tyle wymieniam) to 54zl .Dzisiaj siedzialem 9 godzin zeby wykrecic stara srube laczaca ten stary przewod z tym zaworkiem co regoluje nivo i dupa Podobno sa jekies wykretaki do starych srub z przekreconymi lepkami , we wtorek biore sie znowu do roboty pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •