Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 103

Wątek: Nowa seria 8

  1. #71
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,645
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Deko sprostujmy jeżeli chodzi o nagonkę na diesle w DE.
    Chodzi o starsze diesle, z euro5 i poniżej.
    Nowe auta, od 2016, maja euro6 i wyższą i spokojnie możesz nimi po centrum miast na bajlando śmigać.

  2. #72
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Deko sprostujmy jeżeli chodzi o nagonkę na diesle w DE.
    Chodzi o starsze diesle, z euro5 i poniżej.
    Nowe auta, od 2016, maja euro6 i wyższą i spokojnie możesz nimi po centrum miast na bajlando śmigać.
    Czyli je..ać biedotę a bogatym frizone :)

  3. #73
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    Deko sprostujmy jeżeli chodzi o nagonkę na diesle w DE.
    Chodzi o starsze diesle, z euro5 i poniżej.
    Nowe auta, od 2016, maja euro6 i wyższą i spokojnie możesz nimi po centrum miast na bajlando śmigać.
    A to lada moment wprowadzą euro6, ale nie starsze niż, bo norma nie utrzymana i biznes się będzie kręcił. Klient musi wymienić na nowe, a z tym co? A z tym? A to się na wschód popchnie i niech tam drutują :D

  4. #74
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,645
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Dla tych, którzy mają euro5 jest szansa.
    Można przeflancować żeby spełniały euro6. Tylko cały czas toczy się bój o to kto za to zapłaci.
    Rząd chce żeby producenci aut wyskoczyli z paru ojro, a ci z kolei żeby użytkownicy sami sobie sfinansowali tę fanaberię włodarzy.

  5. #75
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Kiedyś diesla kupowali ludzie chcący oszczędnie i tanio jeździć, kosztem komfortu i osiągów.
    Teraz diesla kupują ludzie zamożni w luksusowych samochodach, bo wymiernie jest lepszy od analogicznej benzyny.
    Zanim kupiłem Lexusa odwiedziłem salon BMW z zapytaniem czy mają jakąś X5 w benie lekko używaną. Pan odpowiedział wprost, nie ma i nikłe szanse na znalezienie. Diesli do wyboru, do koloru, cała masa. Byłem zaskoczony więc pytam o co kaman? Sprzedawca - to proste. W cenniku diesel kosztuje podobne pieniądze, osiągi z reguły nieco lepsze, spalanie 2-3 l mniejsze. A kto się zastanawia w salonie czy będzie się psuł za 5 lat? 80% suvów BMW wyjeżdża z salonu z d na klapie.

  6. #76
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    W dobie turbo benzyn to osiągi diesli są słabsze. Mak(?) te same, a palą oczywiście mniej ale różnice też już się zatarły. Nie ma takiej różnicy jak kiedyś. Dzisiejsze benzyny są bardzo sprawne niestety przez tę sprawność, ich główny argument na obronę, czyli wysoka trwałość silnika N/A, poszedł w pi*du.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 11-12-2018 o 09:24 Powód: Krzysiek, na litość boską, używaj przecinków i kropek!

  7. #77
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,434
    BMW
    530e, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Wracając do tematu. Jeden z pierwszych testów i kilka trafnych uwag, co jest spoko, a co jest nie-spoko w nowej 8er:
    https://www.youtube.com/watch?v=Ortp2oN757k

    Jeden z lepszych absurdów BMW to fakt, że jakiś czas temu wycofali się ze wsparcia dla Android Auto i dostępne jest tylko Apple Car Play, ale auto otwierać można tylko Samsungiem z systemem Android. Jak ktoś też trafie zauważył w komentarzach, jak otworzyć auto i je odpalić, jak rozmawiasz przez telefon D: ?
    Ostatnio edytowane przez damned1 ; 14-12-2018 o 20:35

  8. #78
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,645
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Też miałem linkować ten test.
    Co do otwierania telefonem to nie jest to jedyna metoda.
    Jest również "tradycyjny" kluczyk.


    Ale zgodzę się testerem w jednej kwestii. Parafrazując, nie mieli co zrobić to zrobili g15, na bazie którego dopiero powstanie GT z prawdziwego zdarzenia.

  9. #79
    Doświadczony Użytkownik Awatar bombel89
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,234
    BMW
    E32 735iA 92' E39 528iAT 97'
    Skąd
    Białystok
    kluczyk którego jak nie naładujesz co ileś dni to nic z niego... Patologia. Bateria w kluczyku powinna trzymać conajmniej pare miesięcy.

    Jeśli chodzi o obejrzany przed chwilą test 8er, to jak dla mnie, jeśli to faktycznie jedzie sztucznie jak koleś mówił, jeśli się tak dobrze nie prowadzi, to pomijając całą resztę, to jest porażka BMW.

  10. #80
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,645
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez bombel89 Zobacz posta
    kluczyk którego jak nie naładujesz co ileś dni to nic z niego... Patologia. Bateria w kluczyku powinna trzymać conajmniej pare miesięcy...
    Masz jakieś info w temacie odnośnie długości działania takiego kluczyka?
    Ja znalazłem wzmiankę odnośnie tej technologi wprowadzonej z i8. Artykuł TUTAJ.
    Cytat Zamieszczone przez bmwblog
    ...Smart energy management ensures the key functions can be used for at least three months without charging....

Podobne wątki

  1. [E65/66] Bowa Betka, byla 3 seria, 5 seria- czas na 7 :)
    Przez karol1984 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-03-2015, 22:33
  2. seria 7 ix?
    Przez Igorro w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-12-2010, 17:57
  3. Kiedy nowa seria 7 ??
    Przez olejus w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 13-07-2008, 23:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •