Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 175

Wątek: Kupno BMW 730d / 740d

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,348
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda Zobacz posta
    Chyba że będziesz w Sandomierzu to Google nic nie dadzą :-D
    ... albo na autostradzie niemieckiej, gdzie z zasięgiem bywa bardzo różnie. Niemniej jednak, jest lepsza opcja, niż mobilna wulkanizacja:




    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Ciekawe czy tak będziesz gadać jak nową M5 na testu dostanę :D :D
    Ja jeździłem najnowszą M3 i jestem zawiedziony. Stare V8 miało znacznie więcej duszy i było tam ryczące V8, a nie popierdujące R6. Znacznie lepiej się tym jeździ w jeździe "codziennej", ale przy nodze w podłodze jakoś jakby jest gorzej. Drze to mordę maksymalnie, ale jakby nie przeszło do końca mutacji. Jednak V8 to V8. Do tego zawieszenie w wersji Competition nadaje się chyba tylko na tor; aż mdli, takie jest sztywne. Skrzynia już dwusprzęgłowa - daje radę. Auto jednak niewarte swojej ceny według mnie, bo efektu "mega wow" nie robi...



    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    BMW musiało coś wyraźnie nie iść, że zrezygnowali z V8 w dieslu i teraz moc generują z dodatkowych turbin w R6. Audi pod tym względem wygrywa ze swoim V8, no i ten dźwięk. IMHO V8 w dieslu brzmi o wiele lepiej niż V8 w benzynie.
    Downsize'ing proszę Pana :P. Małe motory z turbosprężarkami taniej się buduje i są lżejsze - łatwiej osiągnąć ekoterrorystyczne normy. Myślicie, że dlaczego zapas wyleciał z BMW?
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 10-01-2018 o 20:38

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tommo
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    328
    BMW
    TTRS 438 KM i 617 Nm Lex RX450h
    Skąd
    Nowe Miasto nad Pilicą
    Cytat Zamieszczone przez HTN Zobacz posta
    Drze to mordę maksymalnie, ale jakby nie przeszło do końca mutacji.
    Można wymienić głośniki na bardziej basowe

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Tommo Zobacz posta
    Można wymienić głośniki na bardziej basowe
    Hehe dokładnie. Audi to stosuje i 3.0 diesel może drzeć sie jak rasowe v12 z Ferrari . Kolega kupił właśnie taki moduł tuningowy do nowej A6 3.0d i jest tam chyba z 8 dźwięków. Też zamontuję do swojej R6 i już nikt nie będzie mi dokuczał Nie będę pierwszym co do BMW to zamontuje (żart oczywiście ) Tak na marginesie to pod jaki moduł w BMW oni to podłączają ???


    Ostatnio edytowane przez miro ; 11-01-2018 o 20:40

  4. #4
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,757
    BMW
    e243164gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    ...Tak na marginesie to pod jaki moduł w BMW oni to podłączają ???
    Moduł nie ma znaczenia. Ważne tylko, żeby namierzyć przewody BUSowe, z których brany jest sygnał.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Sam jestem od kilku tygodni szczęśliwym posiadaczem A8 D4 4.2 TDI 2013 rok. - samochód jest po prostu obłędny - komfort prowadzenia, praca skrzyni + silnika V8 TDI, moment obrotowy, wyciszenie, trakcja, układ kierowniczy, obsługa MMI itp. itd na mega duży plus.

    Mój przyjaciel kupuje teraz 740xd 2014 M-pakiet "na LED'ach" w kolorze białym, byliśmy go obejrzeć w piątek i muszę przyznać że, z zewnątrz F01 w takim zestawieniu robi mega wrażenie, natomiast środek rodem z klasy niższej F10 wypada zdecydowanie gorzej przy D4, a 3.0 BiTurbo R6 pod maską to już nie porównywalna niższa liga z 4.2 TDI V8, niestety. Choć bardzo chętnie w niedalekiej przyszłości przesiądę się do F01 z końca produkcji, jako fan BMW 7er ;)

  6. #6
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,448
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    BMW musiało coś wyraźnie nie iść, że zrezygnowali z V8 w dieslu i teraz moc generują z dodatkowych turbin w R6. Audi pod tym względem wygrywa ze swoim V8, no i ten dźwięk. IMHO V8 w dieslu brzmi o wiele lepiej niż V8 w benzynie.

  7. #7
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,421
    BMW
    E39 525iA, C215 CL500 ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    IMHO V8 w dieslu brzmi o wiele lepiej niż V8 w benzynie.
    Człowiek z TIR'a wyjdzie, ale TIR z człowieka nie ;)
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  8. #8
    Vip Vip Awatar damned1
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    4,448
    BMW
    520i, 118i
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Człowiek z TIR'a wyjdzie, ale TIR z człowieka nie ;)
    Hahaha :D Dokładnie! Tak samo wolę zapach ropy od benzyny :P

  9. #9
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez damned1 Zobacz posta
    Hahaha :D Dokładnie! Tak samo wolę zapach ropy od benzyny :P
    Ciekawe czy tak będziesz gadać jak nową M5 na testu dostanę :D :D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Tez jestem lekko zaskoczony tym delikatnym „pomrukiem” jakie wydobywa silnik przy gazowaniu czy wkręcaniu na delikatne obroty, natomiast żeby go usłyszeć trzeba się naprawdę wsłuchać

Podobne wątki

  1. [pozostale] Kupno 730d
    Przez KAMELEONV w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 21-05-2018, 11:31
  2. kupno 730D
    Przez BlooDi w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-04-2018, 06:49
  3. [E65] Kupno 730d, prośba o ocene i sprawdzenie wybranych egzemplarzy
    Przez jacek04 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-07-2014, 15:50
  4. [pozostale] 730d czy 740d?
    Przez kijanka w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-05-2013, 17:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •