Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 175

Wątek: Kupno BMW 730d / 740d

  1. #91
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    47
    BMW
    730d
    Skąd
    Polska
    Nawiązałem do tematu malowania z tego względu że sprzedający deklarował przebieg 50 czy 60 tys km a okazało się zupełnie coś innego. Środek wyeksploatowany o wiele bardziej niż w moim aucie przy oryginalnym przebiegu 185 tys (również skóry itp itd). Tak więc już coś kręcił....do tego po ekspertyzie okazuje się że malowane zderzaki przód i tył, drzwi, dwa błotniki.......przysłowiowa "igła" okazała się oczywiście igłą ale w negatywnym znaczeniu.

  2. #92
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    47
    BMW
    730d
    Skąd
    Polska
    Czy warto brać Xdrive ?? Czy lepiej szukać tylko tylnego napędu ??

  3. #93
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja bym wolał Xdrive ale podobno lubią sie psuć, ale cóż nie lubi :) Ale mnie mega kusi skrętna tylna oś :)

  4. #94
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    47
    BMW
    730d
    Skąd
    Polska
    Też słyszałem dość sporo złych opinii odnośnie Xdrive....

  5. #95
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Quattro w Audi A8 , 4.2 Diesel . Nie bawiłbym sie w F01. W tym aucie to naprawdę wszystko jest jakieś słabe. Z BMW został tylko znaczek i chociaż około 25 lat jeżdżę BMWicami ta jest moją ostatnią. Ale to moje zdanie i nie musicie na mnie psów wieszać za to co teraz napisałem. Każdy ma swój rozum i wie co robi.

  6. #96
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    A ja sie bawię i jestem zadowolony.
    Nie rozumiem ludzi co nie posiadają czegoś na co dzień i odradzają.
    Miro...odradzaj e65 a nie F01 jak go nie użytkujesz.
    Bo to co słyszysz lub przeczytasz gdzieś to nie odzwiercidla typowego codziennego użytkowania.

    No offence :p
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #97
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    151
    BMW
    bmw 745 e65
    Skąd
    Nowa Sól

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    A ja sie bawię i jestem zadowolony.
    Nie rozumiem ludzi co nie posiadają czegoś na co dzień i odradzają.
    Miro...odradzaj e65 a nie F01 jak go nie użytkujesz.
    Bo to co słyszysz lub przeczytasz gdzieś to nie odzwiercidla typowego codziennego użytkowania.

    No offence :p
    dokładnie ja jak miałem swego czasu v12 e38 750 to najlepiej wiedzieli ile pali ci co nigdy tym nie jechali

  8. #98
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    47
    BMW
    730d
    Skąd
    Polska
    Jest to forum o BMW dlatego nic nie mówiłem odnośnie Audi. Testowałem ostatnio również A8 D4 3.0 TDi...ogólnie na duuuuży plus.

  9. #99
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @BEZI ja jestem "biedny" i mam E65 ale mam "bogatych" kolegów co takie i nie takie auta mają i nie znaczy,że tymi autami nie mam okazji jezdzić i się o nich dużo dowiedzieć.
    Dla przykładu jeden kolega kupił sobie na 40 urodziny nowe X6 ...po pół roku użytkowania mówi ,że chyba sobie pokutę kupił za 40 lat grzeszenia :) Co chwila w ASO bo co chwila coś
    Syn szefowej jezdzi BMW F32 . Ma ją rok od nowości. 300 koła za auto plus 60 za gadżety z pakietu M-Performance #7kkm przebiegu . Dwa razy Xdrive się zesrał i dwa albo trzy razy turbina była wymieniana plus dodatkowo regularnie jakieś pierdoły . Już jej nie chce. Chce z powrotem Audi .Jest do sprzedania (...)
    Następny 1.5 roku ma F10. Raz turbina ,elektronika a ostatnio dyfer wymieniali. Przebieg śmieszny tak jak wyżej w tej F32
    Itd Nie będę wymieniał wszystkich bo by to było śmieszne. Oni to mają gdzieś bo auta są na gwarancji i na czas napraw dostają zastępcze ale nie wyobrażam sobie tych aut z przebiegiem 100-150kkm i po gwarancji. Wiadomo ,że czasy są takie ,że wszystko robią z gówna i papieru toaletowego ale BMW w tym w tych czasach przoduje wśród marek premium.
    Uwierz mi ,że Audi A8,A7, Hyundai Genesis są dużo lepiej wykonane i dużo mniej awaryjne tylko jak nie masz z tymi autami żadnego kontaktu to nic nie możesz o tym wiedzieć.
    Sorry za OT.
    Sprostuję jeszcze jedno : jak jeszcze kupię następne BMW to na pewno się cofnę i będzie to E32 E31 ale na pewno nie F. Przykro mi,nie miałem zamiaru nikomu dokuczyć, ale taki jest mój punkt widzenia.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 19-06-2017 o 08:01

  10. #100
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    176
    BMW
    F01 750ix
    Skąd
    Szydlowiec
    E tam. Tez sie nasluchalem o F01 szczególnie 750i a mam juz czwarty rok i jakos nic sie nie zepsulo. Jeździ tak jak jeździlo.
    Co do xdrive. Przy dwutonowym samochodzie nie poczujesz ze masz 4x4 do momentu az w zime zaczniesz wyskakiwac z zakretu. No chyba ze masz 30 lat i wchodzisz bokiem w zakrety w srodku miasta...ale wtedy potrzebujesz raczej psychologa niz bmw.

Podobne wątki

  1. [pozostale] Kupno 730d
    Przez KAMELEONV w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 21-05-2018, 11:31
  2. kupno 730D
    Przez BlooDi w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-04-2018, 06:49
  3. [E65] Kupno 730d, prośba o ocene i sprawdzenie wybranych egzemplarzy
    Przez jacek04 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-07-2014, 15:50
  4. [pozostale] 730d czy 740d?
    Przez kijanka w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-05-2013, 17:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •