Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: katalizatory e65 4.4

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    90
    BMW
    e65
    Skąd
    końskie-swietokrzyskie

    Post katalizatory e65 4.4

    witam wszystkich ,może się komuś przyda,otóż wczoraj z braku zajęcia :) postanowiłem popracować nad swoja e65 4.4 ponieważ miałem lekki niedosyt mocy,i o czasu do czasu wywalało błąd katalizatora,wiec jakiś czas temu zamontowałem tulejki własnej produkcji aby odsadzić sądy za katalizatorem ,po zamontowaniu tulejek (już jakiś miesiąc)postanowiłem wyciąć katalizatory,po konsultacji z kolegą twin7 ,któremu bardzo chce podziękować za wszelka pomoc:) wyciolem katalizatory i auto odżyło:) jest o niebo lepiej nie wywala błędów i w końcu jedzie jak należny,uradowany tym pojechałem do kolegi który ma hamownie i po z hamowaniu auto,co się okazało autu przybyło parę koników, wiec jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji o wyjęciu katalizatorów ,wiec może komuś się to przyda ,moja bmka ma 272000 km wiec myślę ze jednak katalizatory były padnięte,teraz wiem ze autko jeździ tak jak powinno:) jeszcze raz chce podziękować koledze Markowi ,także bez problemow autko może śmigać bez katalizatorów.Zobaczymy jak będzie dalej:)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    602
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Łódź
    Ok. Ja jestem tym zainteresowany. Wycinałeś na wyjetym wydechu czy na aucie? Co wstawiłeś zamiast katów? Czy sondy zostały? Czy tulejki dałeś tylko za katami czy przed też?

    Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    90
    BMW
    e65
    Skąd
    końskie-swietokrzyskie
    wycinałem na aucie bo nie zależało mi na katach,nic nie wstawiałem tylko zaspawałem z powrotem,sondy zostały,tulejki tylko za katami

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    602
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Łódź
    Ok. A wie ktos jakie srednice wstawic zamiast katow? Ja bede chcial wyciac i wstawic tam puchy.

    Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    90
    BMW
    e65
    Skąd
    końskie-swietokrzyskie
    ja zrobilbym to na przelocie i nic nie wstawial

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    602
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Łódź
    Ja chce katy odzyskać. Nie pytaj czemu bo powód jest znany.
    Wole wstawić byle jakieś puchy, mogą być przeloty aby na przegladzie nie wyszly jaja. Jaka jest średnica rur. Ktoś wie?

    Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    151
    BMW
    bmw 745 e65
    Skąd
    Nowa Sól

    Post

    Cytat Zamieszczone przez robert788 Zobacz posta
    witam wszystkich ,może się komuś przyda,otóż wczoraj z braku zajęcia :) postanowiłem popracować nad swoja e65 4.4 ponieważ miałem lekki niedosyt mocy,i o czasu do czasu wywalało błąd katalizatora,wiec jakiś czas temu zamontowałem tulejki własnej produkcji aby odsadzić sądy za katalizatorem ,po zamontowaniu tulejek (już jakiś miesiąc)postanowiłem wyciąć katalizatory,po konsultacji z kolegą twin7 ,któremu bardzo chce podziękować za wszelka pomoc:) wyciolem katalizatory i auto odżyło:) jest o niebo lepiej nie wywala błędów i w końcu jedzie jak należny,uradowany tym pojechałem do kolegi który ma hamownie i po z hamowaniu auto,co się okazało autu przybyło parę koników, wiec jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji o wyjęciu katalizatorów ,wiec może komuś się to przyda ,moja bmka ma 272000 km wiec myślę ze jednak katalizatory były padnięte,teraz wiem ze autko jeździ tak jak powinno:) jeszcze raz chce podziękować koledze Markowi ,także bez problemow autko może śmigać bez katalizatorów.Zobaczymy jak będzie dalej:)
    dużo głosniej jest ???

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    90
    BMW
    e65
    Skąd
    końskie-swietokrzyskie
    Też myślałem że będzie głośniej ale nic według mnie się nie zmienilo

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    151
    BMW
    bmw 745 e65
    Skąd
    Nowa Sól

    Post

    Cytat Zamieszczone przez robert788 Zobacz posta
    Też myślałem że będzie głośniej ale nic według mnie się nie zmienilo

    Ciekawe a masz może jakieś fotki jak to wykonane jest ?

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2015
    Posty
    90
    BMW
    e65
    Skąd
    końskie-swietokrzyskie
    Nie robiłem fotek

Podobne wątki

  1. Katalizatory bmw m60 740
    Przez wilk9585 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-06-2015, 08:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •