Witam Koledzy ;) Założyłem ten temat, ponieważ potrzebuję podpiąć się do kompa, a nie znalazłem nigdzie na 7er takiego zbiorczego tematu kto ma i może udostępnić interfejs do komputera w swojej okolicy.

Prosiłbym o wypowiedzi osób, które zechcą udostępnić Interfejs w swoich okolicach, tak żeby jak ktoś szuka znalazł pomoc w tym dziale ;)



~~~~~~~~~~
Ze swojej strony chciałem od razu zapytać, czy ktoś z Lublina mógłby mi pomóc w ten sposób, żebym podjechał i zobaczył co w autku słychać?? :] Musze prawdopodobnie zmienić sondy ale nie jestem na 100% pewien czy to one są powodem "telepawki" silnika. Ostatnio jak miałem okazję się podpiąć pod lapka pokazywało "Błąd zapłonu: przypadkowy/wielokrotny" na drugim cylindrze i błąd czujnika położenia wałka rozrządu. Do tego jedna sonda nie chodzi, ale to dlatego że sprzedający wcisną mi sondę nie do tego modelu (co sprawdziłem jakiś czas po jej założeniu) i po prostu nie funkcjonuje, a działania starej nie mam jak sprawdzić bo końcówka z niej jest obcięta i przełożona do tamtej. A co jeżeli stara była jednak dobra? gdzie szukać przyczyn? właśnie do tego potrzebny mi jest komp :) Z góry dziękuję za pomoc!!