Witam, przymierzam się do wymiany oleju w skrzyni oraz regeneracji mechatronika olej+filtr z miską+tłoczki+adapter+przelotka(tuleja wtyku) z racji braku czasu jestem zmuszony zrobić to na już mam mały wyciek z skrzyni i ucieka olej wyciek jest prawdopodobnie na uszczelce lub gdzieś od góry i zacieka w dół nie wiem jak długo cieknie posiadam auto od 2 tyg. ale w odczuciach skrzynia delikatnie zaczyna szarpać i przy hamowaniu robi tak zwanego kangurka i teraz pytanie za 1000 pkt. Mam taką sytuacje że Seba nie da rady przyjąć mnie w tym tygodniu a mi zbliża się wyjazd na majówkę znalazłem warsztat z polecenia znajomych którzy robili tam skrzynie i byli zadowoleni warsztat znajduję się w Baranowie może ktoś kojarzy bardzo miła obsługa i szybki termin. Zaproponowali mi wymianę wszystkich podzespołów mechatroniki oprócz separatora mechatroniki usługa miałaby na celu dogłębnym wyczyszczeniu separatora i ściągnięciu czarnych ścieżek jest to sprawdzony temat i w 100% skutkuje. I tu jest moje pytanie czy ktoś już robił tak w ten sposób separator czy lepiej wymienić na nowy chciałbym poznać opnie osób które robiły regeneracje mechatroniki jeszcze jutro będę chciał dowiedzieć się od samego Seby nie chce już mu dziś truć gitary wieczorem ale może ktoś miał ten sam dylemat i może jest ktoś w stanie coś podpowiedzieć :) jeżeli zdublowałem temat to przepraszam chociaż nie znalazłem drugiego takiego tematu Pozdrawiam Serdecznie i z góry dziękuje za wasze opnie na ten temat.